PK XD – Arkadaşlarınla Keşfet ve Oyna!

0.29.2

com.movile.playkids.pkxd
APK İNDİR
4.3/5 Oy: 2,317,048
Geliştiren
PlayKids Inc
Versiyon
0.29.2
Güncellenme Tarihi
May 19, 2021
Gerekli Sistem
4.4 and up
Boyut
155M
Play Store
Google Play

Bu Uygulamayı Bildir

Resimler

Açıklama

Kendi sanal dünyana hoş geldin!
PK XD’nin bütün olayı eğlence. Bu oyunda avatar oluşturabilir, kendi evini inşa edebilir, yeni arkadaşlar edinip onlarla konuşabilir ve eğlenebilir, sanal bir sadık dosta sahip olabilir, mini oyunlar oynayabilir ve daha birçok şey yapabilirsin!

Özel eşyalar almak ve evini, görünümlerini, sadık dostlarını ve eğlenceyi yeni bir seviyeye taşımak için mini oyunlara meydan okuyacağın bu açık dünya oyununda yeni maceralara çık.
Bu evreni keşfetmeye ve dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuya katılmaya hazır mısın?

İşte eğlenmek için yapabileceklerin:

AVATARINI OLUŞTUR
Senin karakterin, senin kuralların! Bir zombi, tek boynuzlu at, cadı ve hatta istersen ejderha bile olabilirsin. Sadece hayal gücünü kullanıp canavar terlikler, geleceğin botları, inanılmaz kanatlar, ninja kılıçları, kedi maskesi, köpekbalığı eldivenleri, ıstakoz eldivenleri, altın saç, eğlenceli sırt çantaları, inanılmaz güneş gözlükleri, havalı kıyafetler gibi eşyaları istediğin gibi bir araya getir.

SANAL SADIK DOSTUNU GELİŞTİR
Zaten evin, arkadaşların ve işin var… ama eğlence kendi sanal sadık dostunla beraber zirveye ulaşacak! Yaygından nadire sahiplenebileceğin hayvanlar arasında kediler, köpekler, domuzlar, inekler, bizonlar, kirpiler, rakunlar, timsahlar, su aygırları bulunuyor. Epey de varmış! Oyunda sana eşlik edecek birçok tatlı yaratık mevcut! Onlarla ilgilen ve yanı başında onları büyüt.

ARKADAŞLARINLA SOHBET EDİP DİNLEN
Bu senin sanal dünyan! İstediğini yapabilirsin. Bu yüzden dünyayı keşfetmek ve meydan okumaların üstesinden gelmekle kalmayıp dalgaların üstünde dinlenmek, dondurma yemek, “güçlendirme” ile zıplamak, farklı hareket ve tarzlarla dans etmek gibi farklı aktiviteler deneyerek arkadaşlarınla ve komşularınla çok eğlenebilirsin!

HAYALİNDEKİ EVİ OLUŞTUR
Evini inşa et, yeni eşyalar al ve istediğin gibi süsle. Seni hayal gücünden başka sınırlayabilecek bir engel yok! Bulut puf, dans matı, lav lambası, duvar kağıtları, pofuduk halı, oyuncu koltuğu, resimler, şahane bir şömine, kalp şeklinde balonlar, mutfak eşyaları, banyo eşyaları ve çok daha fazlasını oyunda bulabilirsin!

ARKADAŞLARINA ÇOK EĞLENCELİ MİNİ OYUNLARLA MEYDAN OKU
PK XD’de her zaman yeni bir şeyler var! Her sezon mini oyunlar oyna ve görevleri tamamla. Altın kazanmak için Crazy Run’a ya da pizza teslimatı yapmaya ne dersin?

TOPLULUĞUN BİR PARÇASI OL
Oyunu bizimle geliştir! En iyi deneyimi sunabilmek için önerilerini can kulağıyla dinliyoruz.

Güncelleme Ve Yeni Özellikleri

SADIK DOST FESTİVALİ SONA ERDİ
- Sadık Dost Festivali'nde yer alan herkese çok teşekkür ediyoruz! Sıradaki etkinlikte görüşmek üzere!

YENI EV ARAYÜZÜ!
- Evini özelleştirdiğin arayüzü tamamen baştan tasarladık ve tüm mobilya eşyalarını daha kolay bulabilmen için yeniden sınıflandırdık!

BOYA FIRÇASI
- Odanın tüm duvarlarını aynı desenle boyamak istemiyorsan, artık farklı duvar bölmelerini ayrı ayrı boyayabilirsin.

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir