Google Earth APK **2021**

Tek bir parmak hareketiyle bambaşka bir bakış açısı edinin.

4.3/5 Oylar: 2,778,415
Güncelleme Tarihi
13.09.2021
Google Play Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Uygulama Resimleri

APK AÇIKLAMASI

Google Earth APK

Google Earth APK Uydu görüntüleri sayesinde tüm dünyayı yukarıdan görün, yerküredeki tüm arazileri 3D olarak inceleyin ve dünyanın dört bir yanındaki yüzlerce şehirde 3D binaları keşfedin. Görüntüyü evinize veya herhangi bir yere yakınlaştırın ve 360° bakış açısı elde etmek için Street View’dan yararlanın.

Google Earth Apk İndir

Ayrıca BBC Earth, NASA, National Geographic ve diğer kaynakların sunduğu rehberli turlardan oluşan Gezgin sayesinde dünyayı yepyeni bir gözle görün. Bunlara ek olarak, Google Earth web’de oluşturduğunuz etkileyici haritaları ve hikayeleri artık mobil cihazınızda görebilirsiniz.

Android Apk İndir - Apk Uygulama İndir Google Earth APK **2021**
Google Earth APK

Google Earth Apk 2021

Google Earth, Google tarafından yapılmış en iyi uygulamalardan biridir. ‘Keyhole’ şirketi tarafından geliştirilen bu mükemmel hava gözlemcisi sayesinde, uydu tarafından çekilmiş fotoğraflarla tüm dünyayı görebilirsiniz.

Nulls Brawl Alpha Apk indir Elmas Hileli Mod Son Sürüm *2021*

Google Earth Apk Android

Google Earth dünyanın herhangi bir yerini, kendi evini ya da her zaman ziyaret etmek isteyipte gidemediği ülkeleri kullanıcılara göstermek için 3D grafik teknolojisini ve geniş ağ bağlantısını kullanır.

Google Earth Apk ios

Üstelik, daha gerçekçi bir görüntüye sahip olmak ya da açıyı değiştirmek isterseniz haritanın perspektifini istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, Android cihazınız izin verirse, Madrid, New York ya da New Delhi gibi önemli şehirlerin en görülmesi gereken yerlerini 3D ile görüntüleyebilirsiniz.

Google Earth Mirror

En kullanışlı özelliklerinden biri de seçilen yerlerdeki cadde ve sokak isimlerini göstermesidir, böylece programı aynı zamanda bir cadde haritası olarak ve gezilerinizi planlamak amacıyla da kullanabilirsiniz. Bölgenin en iyi bilinen restoranlarının listesini de görüntüleyebilirsiniz.

Google Earth  Eski Sürüm

Google Earth normalde tüm Android cihazlarda kurulu olarak gelen çok gerekli bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde, kendi evinizden ayrılmadan dünyanın herhangi bir yerine seyahat etmek artık mümkün.

Google Earth Pc

Güncelleme Notları

İyileştirilmiş arama deneyiminde artık konumlar, önemli yerlerle ilgili öneriler, veri katmanları ve Gezgin'de gerçekleştirilen rehberli turlar yer alıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S.

Google Earth APK Uygulaması için kurulum ayarları. Cihazının Ayarlar uygulamasını aç. Güvenlik seçeneğine dokun. Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini Açık duruma getir.

Google Earth APK Dosyası Nasıl Açılır? · Ayarlar > Uygulamalar ve bildirimler > Gelişmiş > Özel uygulama erişimi > Bilinmeyen uygulamaları yükle

Google Earth APK Fakat bu işlemi yaparken, Android işletim sistemindeki APK dosyalarını kullanarak iOS işletim sistemine sahip bir cihaza uygulama yükleyemiyorsunuz.

Google Earth APK Android işletim sisteminin en dikkat çeken kavramlarından biri APK dosyası nedir? APK uzantılı dosyalar nasıl yüklenir?

Google Earth APK dosyasını istediğin yere at fark etmez dosya yöneticisi yada apk manager dan girerek yüklersin.

Google Earth APK Ayarlar -> Güvenlik sekmesine girin. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver kutucuğunu işaretleyin. APK dosyasını indirin. APK dosyasını kurun.

Google Earth APK Dosyasını akorpe.com üzerinden apk indir butonlarına tıklayıp 5 sn. sonra gelen reklamı geçerek indirebilirsiniz.

Google Earth APK İlk olarak telefonunuzun “Ayarlar” bölümüne girin. · “Ayarlar” menüsü açıldıktan sonra, açılan menü içeriğinden bilinmeyen uygulamalara izin veri seçin.

Google Earth APK dosyasını en sağlıklı ve temiz şekilde web sitemiz akorpe.com üzerinden apk indir ile yapabilirsiniz.

Google Earth APK Yani APK kurmak hiçbir zaman tam güvenli değildir.

Akorpe.Com Yorumları Bekliyor

Google Earth APK **2021**


Bu kısımdaki yorumlar Google Earth APK **2021** için yazılmış yorumlardır. Siz de cihazınıza Google Earth APK **2021** uygulamasını indirerek hileli oyunları çok daha kolayca indirebilir ve saniyeler içinde yorum yapabilirsiniz.
Google Earth APK **2021** Uygulaması hakkında değerli yorumlarınızı bekliyoruz.
Google Earth APK **2021** Uygulaması başta olmak üzere diğer uygulamalara arama bölümünden ulaşabilirsiniz.

5 comentarios en "Google Earth APK **2021**"

 1. Muhammet Talha YILMAZ dice:

  Türkiye’ye gelsin artık. Rnadom burayı okuma HD İskender pala ile birlikte herkese hava durumu iskelet sistemi ile ilgili yazı bu yazılara t ne kadar çok iyi oldu kanka bak git kendinden yapışkanlı etiket arşivi ve bitti lan bu arada ben de bir saniye bile çıkaramazki bu kadar Xp için hemen engelle karşılaşmadan da bu arada ortağım hahahaha ne kadar Xp uyumlu t bu ne ya da Google asistanı tanıyomusun t heyete SGswysys wfegywgevegwfw William wt wsdhdgegdgfsvecscsvvsvELİZABETHSVSYEBSGSGEGGS

 2. Zoo Kuşağı dice:

  Bunca zamandır Google maps i kullanıyordum. Bundan habersizdim herhalde ayni uygulamadır dedim ama Google maps ta yakınlaştırma yapinca kalitesiz oluyordu ve şüphelendim dedim bu böyle olmaz neyse bunu indirdim bakayım.

 3. Oğuz Can Uğuz dice:

  Salak mısınız siz, mis gibi uygulama yapmışsınız, Türkçe desteği de var AMA TÜRKİYEDE YOK!!!

 4. Bstrio bstro dice:

  efso bir uygulama ben indirdim. Gerisi random sakın okuma: jsjsajjamaskzikskakakaoaozoaksksmw!aalalalalakamsjzjzjxomzmaoapslxkskaoalaksjxjisoalalsjsjsiaiakksskksskslalaksosoalalalslslalwlskskskskaksksk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir