2.1/5 Oylar: 116
Geliştirici
Ferhat Sorgun
Sürüm Numarası
3.18.0.18
Güncelleme Tarihi
28 Nisan 2021
Sistem Gereksinimleri
5.0 ve sonrası
Dosya Boyutu
56M
Google Play Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Uygulama Resimleri

APK AÇIKLAMASI

Sensi Tv Apk İndir

Sensi Tv Apk tüm aktif kanalları, maç kanallarını, derbileri, exxen’i ve Netflix tarzı projeleri aktif Sensi Tv Apk akım kilitli premium ücretsiz indir ve indir. Geleneksel IPTV’lerin aksine, web sitemizde apk modumuzun tam sürümünü sağlayarak şimdiye kadar kapanmamasını sağlıyoruz.
Android Apk İndir - Apk Uygulama İndir Sensi Tv Apk İndir Son Sürüm 2021** Sensi Tv Apk tüm aktif kanalları, maç kanallarını, derbileri, exxen’i ve Netflix tarzı projeleri aktif Sensi tv akım kilitli premium ücretsiz indir ve indir. Geleneksel IPTV’lerin aksine, web sitemizde apk modumuzun tam sürümünü sağlayarak şimdiye kadar kapanmamasını sağlıyoruz.

Sensi TV Film V3 İndir MOD APK

Sensi Tv Apk FİLMİ ÜCRETSİZ APK İNDİR Netflix ve Exxen içeriklerini Sensi Tv’de bulabilirsiniz. Hatta internette yayınlanan ve telif hakkıyla korunan Walking Dead’i bile bulabilirsiniz. Sensi TV’nin bellek alanı düşüktür, bu da daha az yer kapladığı ve her zaman güncel olduğu anlamına gelir. Oynatıcı, çok fazla internet tüketmeden yüksek çözünürlükte açılabilir, bu da türünün en iyi programının özelliklerini listelerken kullanışlıdır.

Sensi TV’ye bilgisayarınızdan erişilebilir, bu nedenle bunu yapmak isteyebilirsiniz. Çözüm basit: BlueStack, gameloop veya ld player tarzı bir emülatör kurun, ardından apk’yı indirin ve hemen tam ekranda HD izleyebiliriz.

Sensi TV Film V3 Nasıl Kurulur ?

  • Uygulamanın en son sürümünü web sitemden indirin.
  • Ardından bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin.
  • Cihazınızdan İndirilen dosyaları açın.
  • Kurulduktan sonra programa çift tıklayın ve girin.
  • “http://kekblu999.type” XYZ”, “http://kekblu999.type” XYZ” isteyen kısma bir bağlantıdır.
  • Daha sonra giriş yapın ve eğlenin!
ÖNERİMİZ:   Cep Tv Apk İndir **2021**

Sensi TV Özellikleri Nelerdir ?

Klasik filmlerin izlenmesi HD film izleme sitelerinde telif ücretlerinden dolayı artık hiçbir şey paylaşılamıyor. Özellikle obet bubet’te çok sayıda kumar reklamı görünmeye başlıyor. Tüm bunlardan yola çıkarak yatakta yatıp iki dizi izleyenler için bire bir uygulama diyebiliriz. Minimal reklamın minimum bellek tüketmesi (ki buna rastlamadım) ve minimum internetin minimum veri tüketmesi anlamında çok başarılı bir uygulama.

Ancak uygulamada sosyalleşme, yorum yapma, arkadaş ekleme gibi bazı özellikler eksik ve henüz bir arkadaş sohbeti bulamadım. Bunun dışında film indirmenin bir yolunu bulamadım. Ancak her güncellemede daha iyi hale geldiği için bu programı size tavsiye ederim.

Sensi Tv Film HD Apk İndir

Sensi Tv, film ve dizileri ücretsiz olarak HD kalitesinde telefonunuzdan izlemenizi sağlayan bir mobil uygulamadır. Sensitvfilm club veya sensi tv ulu app APK son sürüm 2021 dosyası, geliştirici ve distribütör tarafından sitemizden indirilebilir ve kurulabilir.

Şu anda bu uygulama yalnızca Android telefonlar için kullanılabilir, ancak yakında iPhone’lar, iPad’ler ve PC’ler için kullanılabilecektir. Ancak uygulamayı bilgisayarda kullanmak isteyenler için indirmeuzmani.com’da bir teklifimiz var. Sitemizden Sensi tv apk 2020 dosyasını indirin, ardından bilgisayarınıza rastgele bir emülatör programı kurun ve apk dosyasını çalıştırmak için kullanın.

Sadece yeni çıkan film ve dizileri değil, aynı zamanda androdi veya akıllı tv’yi de yüksek kalitede donmadan izlemenizi sağlar.

Uygulama, bu biçimi kullanarak bir bilgisayarda çalıştırılabilir. iOS geliştiricisi ile yaptığımız görüşmenin ardından iPhone için sensi tv uygulamasının henüz geliştirilmediğini, çalışmalarının devam ettiğini ve önümüzdeki günlerde de pazarlamaya devam edeceklerini belirttiler.

Android için 4.1 Jelly Bean veya daha yüksek bir sürüme ihtiyacınız olacak. Sensi tv ve Sensi Tv HD uygulamaları aynıdır. Sitemizde en güncel sürüm kuruludur.

ÖNERİMİZ:   Exxen APK indir – Yeni Dijital İçerik Platformu

Uygulama artık güncelleştirme ile kullanımı kolay ve kullanışlı bir arayüze sahip olmanın yanı sıra film ve dizileri HD ve akıcı bir şekilde izleme özelliğine sahip. Takribi’nin en son sürümü sadece 10 MB boyutunda ve saniyeler içinde indirilip kurulabiliyor…

Cep Tv Apk İndir **2021**

sensi tv, sensi tv apk, sensi tv pc indir, sensi tv film, sensi tv indir, sensi tv apk indir, sensi tv pc, sensi tv hd, sensi tv film apk, sensi tv hd apk indir, sensi tv ulu. club, sensi tv ulu apk, sensi tv bilgisayara nasıl indirilir, sensi tv film 2, sensi tv apk indir son sürüm, sensi tv hd apk indirme linki, sensi tv hd indir apk, sensi tv pc de izleme, sensi tv indir apk, sensi tv izle, sensi tv film indir, sensi tv apk indir android, sensi tv sıfır bir, sensi tv ulu.clup, sensi tv film v3, sensi tv hd indir, sensi tv indir pc, sensi tv ulu indir, sensi tv bilgisayara indirme, sensi tv v3, sensi tv link, sensi tv hd apk, sensi tv hd.com, sensi tv 3, sensi tv +18, sensi tv hd izle, sensi tv hd film, sensi tv ios, sensi tv ulu, sensi tv benzeri programlar, sensi tv 2, sensi tv ulu club, sensi tv film apk indir, sensi tv son sürüm indir, sensi tv hd club, sensi tv film indir apk, sensi tv hd apk download, sensi tv apk indir pc, sensi tv video indirme, sensi tv nedir

Güncelleme Notları

New Item's Added.

Sıkça Sorulan Sorular

] }

Akorpe.Com Yorumları Bekliyor

Sensi Tv Apk İndir Son Sürüm 2021**


Bu kısımdaki yorumlar Sensi Tv Apk İndir Son Sürüm 2021** için yazılmış yorumlardır. Siz de cihazınıza Sensi Tv Apk İndir Son Sürüm 2021** uygulamasını indirerek hileli oyunları çok daha kolayca indirebilir ve saniyeler içinde yorum yapabilirsiniz.
Sensi Tv Apk İndir Son Sürüm 2021** Uygulaması hakkında değerli yorumlarınızı bekliyoruz.
Sensi Tv Apk İndir Son Sürüm 2021** Uygulaması başta olmak üzere diğer uygulamalara arama bölümünden ulaşabilirsiniz.

Un comentario en "Sensi Tv Apk İndir Son Sürüm 2021**"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir