İnsta Aero Apk İndir Güncel 2021** Hileli ve Hilesiz İnsta Aero Apk İndir

Cihaza göre değişir

com.instagram.android

0/5 Oy yok
Geliştirici
Instagram
Sürüm Numarası
Cihaza göre değişir
Güncelleme Tarihi
26 Temmuz 2021
Sistem Gereksinimleri
Cihaza göre değişir
Dosya Boyutu
Cihaza göre değişir
Google Play Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Uygulama Resimleri

APK AÇIKLAMASI

İnsta Aero Apk İndir

İnsta Aero Apk İndir  Aero Insta indirmeden önce lütfen zevkinize hitap eden bir renk seçiniz. Seçeceğiniz herhangi bir renk, karanlık ve aydınlık mod ile uyumludur. İnsta Aero Apk İndir Hemen indir linkinden varsayılan karanlık-Beyaz indirebilir, diğer renkler için alternatif butonlarından yükleme yapabilirsiniz.

Android Apk İndir - Apk Uygulama İndir İnsta Aero Apk İndir Güncel 2021** Hileli ve Hilesiz İnsta Aero Apk İndir

İnsta Aero İndir

İnsta Aero İndir  Aero insta, normal Instagram gibi çalışan fakat bünyesinde çok daha fazla özellik barındıran modlu bir Instagram modelidir. Özellikle Android işletim sistemli telefon kullanan Instagram kullanıcıları, Instagram’ın getirdiği güncelleme ve yazılımlardan şikâyetçidir. İnsta Aero Apk İndir  Bu durum da Android kullanıcılarını yeni bir modlu Instagram arayışına sürüklemiştir. Instagram Aero sayesinde normalde kalitesiz paylaşılan hikâyeleri oldukça kaliteli bir şekilde atmanız mümkündür. Instagram Aero sayesinde hemen hemen her türlü soruna bir çözüm bulunmakta. İnsta Aero İndir  Ayrıca Instagram’ın bu modlu versiyonu sayesinde Instagram temasının rengini değiştirebilir ve görüldü gibi özellikleri de kapatabilirsiniz.

İnsta Aero Son Sürüm

İnsta Aero Apk İndir  Yakın zamanda Instagram Aero versiyonuna yeni bir güncelleme geldi. Bu güncelleme ile birlikte artık çok daha fazla özelliğe kavuşan Android
kullanıcıları, Instagram’ı daha verimli bir şekilde kullanabilecek. İşte yeni güncelleme ile birlikte gelen özellikler:

  • Instagram Aero kullanıcıları, artık yeni güncelleme ile birlikte kendisini takipten çıkanları görebilecek. Bunun için alt kısımda yer alan kalp butonuna basılı tutmak yeterli olacaktır. Bu kısımdan takip robotu sayesinde takipten çıkanları görebilirsiniz,
  • Gelen bir diğer özellik ise Türkçe çeviri özelliğidir. İnsta Aero İndir  Herhangi bir gönderinin altında gördüğünüz İngilizce kelime veya cümleleri basılı tutarak Türkçeye çevirebilmeniz mümkündür,
  • Yeni gelen güncelleme sayesinde DM kutunuzdaki mesajları gizleyebilir, görüldü ayarınızı kapatabilir ya da yazıyor ibaresini ortadan kaldırabilirsiniz. İnsta Aero Apk İndir  Yeni gelen güncelleme ile en çok sevilen özellik ise alışveriş reklamlarını engellemek olmuştur.
ÖNERİMİZ:   Aeroİnsta APK İndir **SON SÜRÜM 2021**

Bluflix APK indir 2021 – Güncel Sürüm

İnsta Aero Son Sürüm 2021 Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Instagram Aero, sanılanın aksine oldukça kolay indirilmektedir. Uygulamayı kurmak için yapmanız gereken tek şey hemen indir butonundan APK dosyasını indirerek uygulamayı kurmak. APK dosyasını indirip uygulamayı kurduktan sonra Instagram Aero, sizden giriş yapmanızı isteyecektir. İnsta Aero Apk İndir  Uygulamaya giriş yaptıktan sonra bir süre hesabınızın bilgilerinin güncellenmesini beklemeniz gerekebilir. İnsta Aero Apk İndir  Bu Instagram modunun tek dezavantajı ise, normal Instagram uygulamasına göre biraz daha yavaş çalışmasıdır.

Uygulamaya girdiğiniz zaman birkaç dakika güncelleme yapılmasını ve bilgilerin senkronize edilmesini bekleyebilirsiniz. Eğer orijinal Instagram uygulamasını silerseniz, Instagram Aero normal çalışmayabilir bu yüzden bu versiyonu indirmeden önce telefonunuzda yeteri kadar depolama alanı olduğundan emin olun.

Akorpe.Com Yorumları Bekliyor

İnsta Aero Apk İndir Güncel 2021** Hileli ve Hilesiz İnsta


Bu kısımdaki yorumlar İnsta Aero Apk İndir Güncel 2021** Hileli ve Hilesiz İnsta için yazılmış yorumlardır. Siz de cihazınıza İnsta Aero Apk İndir Güncel 2021** Hileli ve Hilesiz İnsta uygulamasını indirerek hileli oyunları çok daha kolayca indirebilir ve saniyeler içinde yorum yapabilirsiniz.
İnsta Aero Apk İndir Güncel 2021** Hileli ve Hilesiz İnsta Uygulaması hakkında değerli yorumlarınızı bekliyoruz.
İnsta Aero Apk İndir Güncel 2021** Hileli ve Hilesiz İnsta Uygulaması başta olmak üzere diğer uygulamalara arama bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir