Bounce and collect APK İndir **2021**

1.8

com.dorotheebrondes.bounceandcollect

0.0/5 Oylar: 9,463
Geliştirici
VOODOO
Sürüm Numarası
1.8
Güncelleme Tarihi
1 Mayıs 2021
Sistem Gereksinimleri
5.0 ve sonrası
Dosya Boyutu
59M
Google Play Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Uygulama Resimleri

APK AÇIKLAMASI

Bounce and collect APK

Bounce and collect APK, maksimumları toplamak ve bir sonraki mücadelenin kilidini açmak için topları doğru yere bırakmanız gerekir.
Zevk almak!

Bounce and collect oyunuyla bir bardaktan topları bırakarak diğer bardağa en yüksek sayıda düşmesini sağlamaya çalışacağız. Bunun içim topları boşaltacağınız yeri iyi seçmeniz gerekiyor. Bazı bölgeler topların sayısını arttırırken bazıları da topları daha az sayıya çevirebiliyor. Seviyeler boyunca dikkatlice topları bırakın ve en yüksek skoru yapmaya çalışın. Reklamsız ödül hilesiyle indirebilirsiniz.

ÖNERİMİZ:   Plunger Hero APK İndir

Güncelleme Notları

YENİLİKLER

- Yeni Diller!

Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S.

Bounce and collect Uygulaması için kurulum ayarları. Cihazının Ayarlar uygulamasını aç. Güvenlik seçeneğine dokun. Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini Açık duruma getir.

Bounce and collect Dosyası Nasıl Açılır? · Ayarlar > Uygulamalar ve bildirimler > Gelişmiş > Özel uygulama erişimi > Bilinmeyen uygulamaları yükle

Bounce and collect Fakat bu işlemi yaparken, Android işletim sistemindeki APK dosyalarını kullanarak iOS işletim sistemine sahip bir cihaza uygulama yükleyemiyorsunuz.

Bounce and collect Android işletim sisteminin en dikkat çeken kavramlarından biri APK dosyası nedir? APK uzantılı dosyalar nasıl yüklenir?

Bounce and collect dosyasını istediğin yere at fark etmez dosya yöneticisi yada apk manager dan girerek yüklersin.

Bounce and collect Ayarlar -> Güvenlik sekmesine girin. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver kutucuğunu işaretleyin. APK dosyasını indirin. APK dosyasını kurun.

Bounce and collect Dosyasını akorpe.com üzerinden apk indir butonlarına tıklayıp 5 sn. sonra gelen reklamı geçerek indirebilirsiniz.

Bounce and collect İlk olarak telefonunuzun “Ayarlar” bölümüne girin. · “Ayarlar” menüsü açıldıktan sonra, açılan menü içeriğinden bilinmeyen uygulamalara izin veri seçin.

Bounce and collect dosyasını en sağlıklı ve temiz şekilde web sitemiz akorpe.com üzerinden apk indir ile yapabilirsiniz.

Bounce and collect Yani APK kurmak hiçbir zaman tam güvenli değildir.

Geliştricinin Diğer Uygulamaları

Akorpe.Com Yorumları Bekliyor

Bounce and collect APK İndir **2021**


Bu kısımdaki yorumlar Bounce and collect APK İndir **2021** için yazılmış yorumlardır. Siz de cihazınıza Bounce and collect APK İndir **2021** uygulamasını indirerek hileli oyunları çok daha kolayca indirebilir ve saniyeler içinde yorum yapabilirsiniz.
Bounce and collect APK İndir **2021** Uygulaması hakkında değerli yorumlarınızı bekliyoruz.
Bounce and collect APK İndir **2021** Uygulaması başta olmak üzere diğer uygulamalara arama bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir