Minecraft APK indir 2021 – Stabil Sürüm

1.17.2.01

com.mojang.minecraftpe

4.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
Mojang
Sürüm Numarası
1.17.2.01
Güncelleme Tarihi
16 Haziran 2021
Sistem Gereksinimleri
5.0 ve sonrası
Dosya Boyutu
Cihaza göre değişir
Google Play Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Uygulama Resimleri

APK AÇIKLAMASI

Minecraft APK indir

Minecraft APK indir Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Minecraft APK indir Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modunda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kadar kazarken tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh yapın. Mobil cihazlar veya Windows 10’da ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla yaratın, keşfedin ve hayatta kalın.

Android Apk İndir - Apk Uygulama İndir Minecraft APK indir 2021 – Stabil Sürüm

OYUNUNUZU GENİŞLETİN:
Minecraft APK indir Market – Marketteki en yeni topluluk eserlerini keşfedin! Sevdiğiniz oluşturucuların eşsiz harita, dış görünüş ve doku paketlerini alın.

Eğik çizgi komutları – Oyunda ince ayarlar yapın: Hediyeler verebilir, yaratıkları çağırabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Minecraft APK indir Eklentiler – Ücretsiz Eklentilerle deneyiminizi daha da kişiselleştirin! Teknolojiye eğilimliyseniz, yeni kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veri temelli davranışları değiştirebilirsiniz.

ÇOK OYUNCULU
Minecraft APK indir Realms – Sizin için barındırdığımız kendi özel sunucunuz Realms üzerinde, platformlar arasında dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde 10 arkadaşa kadar birlikte oynayın. Uygulama içinde ücretisz 30 günlük denemeden yararlanın.

Çok oyunculu – Ücretsiz bir çevrimiçi Xbox Live hesabı ile 4 arkadaşa kadar birlikte oynayın.
Minecraft APK indir Sunucular – Ücretsiz, büyük, çok oyunculu sunuculara katılın ve binlerce oyuncu ile birlikte oynayın! Topluluğun yönetimindeki dev dünyaları keşfedin, benzersiz mini oyunlarda yarışın ve yeni arkadaşlarla dolu lobilerde sosyalleşin.

DESTEK: https:///www.minecraft.net/help
DAHA FAZLA BİLGİ: https:///www.minecraft.net/
Minecraft

Spotify Premium APK indir 2021

Minecraft 1.7.10 APK indir

Explore infinite worlds and build everything from the simplest of homes to the grandest of castles. Play in creative mode with unlimited resources or mine deep into the world in survival mode, crafting weapons and armor to fend off dangerous mobs. Create, explore and survive alone or with friends on mobile devices or Windows 10.

ÖNERİMİZ:   Minecraft 1.7.10 indir V1.17.0.52 FULL APK 2021***

EXPAND YOUR GAME:
Marketplace – Discover the latest community creations in the marketplace! Get unique maps, skins, and texture packs from your favorite creators.

Slash commands – Tweak how the game plays: you can give items away, summon mobs, change the time of day, and more.

Add-Ons – Customize your experience even further with free Add-Ons! If you’re more tech-inclined, you can modify data-driven behaviors in the game to create new resource packs.

MULTIPLAYER
Realms – Play with up to 10 friends cross-platform, anytime, anywhere on Realms, your own private server that we host for you. Try a free 30-day trial in-app.

Multiplayer – Play with up to 4 friends with a free Xbox Live account online.
Servers – Join free massive multiplayer servers and play with thousands of others! Discover gigantic community-run worlds, compete in unique mini-games and socialize in lobbies full of new friends!

SUPPORT: https:///www.minecraft.net/help
LEARN MORE: https:///www.minecraft.net/

Güncelleme Notları

1.17.2 sürümündeki yenilikler:
Çeşitli hata düzeltmeleri

Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S.

Minecraft APK Uygulaması için kurulum ayarları. Cihazının Ayarlar uygulamasını aç. Güvenlik seçeneğine dokun. Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini Açık duruma getir.

Minecraft APK Dosyası Nasıl Açılır? · Ayarlar > Uygulamalar ve bildirimler > Gelişmiş > Özel uygulama erişimi > Bilinmeyen uygulamaları yükle

Minecraft APK Fakat bu işlemi yaparken, Android işletim sistemindeki APK dosyalarını kullanarak iOS işletim sistemine sahip bir cihaza uygulama yükleyemiyorsunuz.

Minecraft APK Android işletim sisteminin en dikkat çeken kavramlarından biri APK dosyası nedir? APK uzantılı dosyalar nasıl yüklenir?

Minecraft APK dosyasını istediğin yere at fark etmez dosya yöneticisi yada apk manager dan girerek yüklersin.

Minecraft APK Ayarlar -> Güvenlik sekmesine girin. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver kutucuğunu işaretleyin. APK dosyasını indirin. APK dosyasını kurun.

Minecraft APK Dosyasını akorpe.com üzerinden apk indir butonlarına tıklayıp 5 sn. sonra gelen reklamı geçerek indirebilirsiniz.

Minecraft APK İlk olarak telefonunuzun “Ayarlar” bölümüne girin. · “Ayarlar” menüsü açıldıktan sonra, açılan menü içeriğinden bilinmeyen uygulamalara izin veri seçin.

Minecraft APK dosyasını en sağlıklı ve temiz şekilde web sitemiz akorpe.com üzerinden apk indir ile yapabilirsiniz.

Minecraft APK Yani APK kurmak hiçbir zaman tam güvenli değildir.

APK Videosu

Akorpe.Com Yorumları Bekliyor

Minecraft APK indir 2021 – Stabil Sürüm


Bu kısımdaki yorumlar Minecraft APK indir 2021 – Stabil Sürüm için yazılmış yorumlardır. Siz de cihazınıza Minecraft APK indir 2021 – Stabil Sürüm uygulamasını indirerek hileli oyunları çok daha kolayca indirebilir ve saniyeler içinde yorum yapabilirsiniz.
Minecraft APK indir 2021 – Stabil Sürüm Uygulaması hakkında değerli yorumlarınızı bekliyoruz.
Minecraft APK indir 2021 – Stabil Sürüm Uygulaması başta olmak üzere diğer uygulamalara arama bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir