Multi Brawl Apk Güncel Son Sürümü **2021**

36.270

com.supercell.brawlstars

5.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
Supercell
Sürüm Numarası
36.270
Güncelleme Tarihi
1 Temmuz 2021
Sistem Gereksinimleri
4.3 ve sonrası
Dosya Boyutu
177M
Google Play Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Uygulama Resimleri

APK AÇIKLAMASI

Multi Brawl Apk

Multi Brawl Apk Son birkaç yılın en şaşırtıcı oyunları arasında yer alıyor. Ayrıca teknolojiye bir giriş olan Multi Brawl Apk, bu konuda daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olur. Oyunun özel sunucuları dünyanın en iyileri arasında sayılıyor. Yayımlandıktan hemen sonra eleştirilerle karşılandı. Oyuncular Brawl Stars Apk oynarken gördükleri her düşmanı kesmeye odaklanmalıdırlar.

Multi Brawl Apk Hakkında Giriş

Bu oyun, Multi Brawl Apk ile tamamen kullanılabilir. ücretsiz. Brawl stars’ın özelleştirilmiş bir versiyonu olan Multi Brawl Apk‘ta sınırsız mücevher ve altına sahip olacaksınız. Diğer bazı sunucularda olduğu gibi Brawl stars sunucusunda oynarken kurallara uymak zorunda değilsiniz. Mücevher veya madeni para gibi bir şey bulmak heyecan verici olabilir. Kartlarınızın kilidini açmak için satın almanız veya beklemeniz gerekir. Herkese açık oyuna ek olarak, Brawl stars özel sunucuları sonsuz kaynaklar sunar.

Android Apk İndir - Apk Uygulama İndir Multi Brawl Apk Güncel Son Sürümü **2021**

Multi Brawl Og Apk

Multi Brawl Apk kullanılırken tüm birlikler sadece birkaç dakika içinde yükseltilebilir. Multi Brawl Apk, sınırsız miktarda Mücevher, İksir, Altın vb. sunar.

Hatalı yönergelerime göre, BSP sunucusu v26’da bulunan birçok kaplamanın 4. sürümüne zaten sahip.

Cilt:

 • Maxims Sokak Giyimi
 • Sondaj Ultra Jacky
 • Bibi Roketleri
 • Streetwear Leons
 • Maxis bozuk bir durumda
 • Jessie Tanuki Yabanmersini
 • Fırtına Jacky

Multi Brawl Go

 • Yükleme ekranının yeniden tasarımı
 • Kavgacı için simgeler
 • Sağlıklı beslenmeyi teşvik eden afişler
 • Yeniden sıralanmış görünümler
 • Skins.csv yeniden düzenlendi

Jacky ve sprout’un yıldız güçleriyle ilgili birkaç hata var. Kendileri olmak istemiyorlar, diğer Brawler yıldızları olmak istiyorlar, bu yüzden umarım sakıncası yoktur.

ÖNERİMİZ:   Race Master Apk **SON SÜRÜM 2021**

Multi Brawl Stars Apk

Multi Brawl Apk’ımız bize Brawl yıldızlarında kullanmamız için sınırsız kaynak sağlıyor. Böyle bir yöntemi kullanmak, sandıkların satın alınması ve kaynakların toplanması gerektiği gerçeğini görmezden gelmemizi sağlar. Bu dengeli avantajın bir sonucu olarak, çeşitli çevrimiçi rakipleri yenebiliyoruz.

Multi Brawl’da genç ve psikopat olmanın nasıl bir şey olduğunu hissedin. İki haftada bir, size biraz çılgın ve komik bir şey getireceğiz. Multi Brawl Apk’ta bulacağınız kartlar gülünç derecede güçlü.

Multi Brawl Nasıl İndirilir

 • Multi Brawl Apk İndir’i indirmek için verilen indirme düğmesine dokunmanız gerekir.
 • İndirmeniz, dokunduktan kısa bir süre sonra başlayacaktır.
 • Şimdi Android telefonunuzdaki Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmanız gerekiyor. (Bu, Android cihazınızı yetkisiz uygulamalardan ve cihazınıza zarar verebilecek kötü amaçlı yazılımlardan koruyan, Android tarafından yapılmış bir programdır.)
 • Cihazınızı açın Bilinmeyen ayarı, Ayarlar-Güvenlik-Bilinmeyen kaynaklara gitmenizi ve açmanızı gerektirir.
 • Ardından, indirdiğiniz dosyaların bulunduğu dosya yöneticinize veya indirme alanına gidin ve Multi Brawl Apk İndirme dosyasına dokunun.
 • Dokunduktan sonra tekrar dokunmanız gereken ekranda kurulum seçeneği belirecek ve kurulum başlayacak ve bir süre sonra tamamlanacaktır.
 • Artık uygulamayı çalıştırabilir ve harika özelliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Forza Horizon 4 Mobile Apk **Son Güncel Hali 2021**

Multi Brawl Re

Apklands.com’dan uygulama, indirme düğmesine tek bir dokunuşla ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulama sürümü ihtiyaçlarınıza göre seçilebilir ve indirilebilir. Çoğu sürüm için uygulama arşivini indirebilirsiniz.

Uygulama, play store’daki gibi bir inceleme beklemeden hızlı bir şekilde indirilebilir. Dosya indirildikçe cihazınızın belleğinin bir parçası olur, böylece indirmeden birden çok kez yükleyebilirsiniz.

Multi Brawl Download Apk

Üçüncü taraf uygulamaları, genellikle üçüncü taraflardan indirildiklerinden genellikle Google tarafından kontrol edilmez. Bu durumda telefonunuz zarar görebilir. Çoğu durumda, üçüncü taraf uygulamalar, cihazlara zarar verebilecek veya veri çalabilecek bir virüs içeren bir APK dosyası içerir.

ÖNERİMİZ:   Traffic Racer Apk Hile **GÜNCEL HALİ**

Bu tehlikeli bir durum, bu yüzden dikkatli olun. Çoğu uygulama için Google Play Store kullanılamadığından bunları otomatik olarak güncelleyemezsiniz.

Multi Brawl Apk İndirmesini nereden indirebilirim?

Eğer ilgileniyorsanız, uygulamayı indirmek için yukarıdaki düğmeye tıklayın. APK dosyaları, tarayıcınızın “İndirilenler” bölümünde bulunur. Uygulamayı yüklemeden önce, telefonunuzun üçüncü taraf uygulamaları çalıştırmasına izin verilmelidir.

Aşağıda belirtildiği gibi, bunu başarmak için gereken adımlar çoğunlukla aynıdır. Ayarlar’daki Güvenlik seçeneğinde Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini etkinleştirin, telefonunuz Google Play Store dışındaki kaynaklardan uygulamalar yükleyebilir.

Multi Brawl Son Sürüm

Yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra bilgileri indirmek için tarayıcınızda “İndir” seçeneğine tıklayabilirsiniz. İzin verdikten sonra kurulum başlayacaktır. Kurulumdan sonra uygulama normal şekilde başlatılabilir.

SSS

Q. Multi Brawl Apk İndirme Android’de ücretsiz mi?

Ans. Evet! Android için ücretsiz olarak indirilebilir. ApkLands, tüm uygulamaları kullanıcıları için tamamen ücretsiz sağlar ve buradan uygulamaları kolayca indirebilirsiniz.

S. Multi Brawl Apk İndirme dosyası güvenlik tehditleri içermiyor mu?

Ans. Her güvenlik tehdidi ele alındı. Ayrıca, bu oyunda herhangi bir hata veya aksaklık bulunmamaktadır. Burada, cihazınıza zarar vermeyecek ve sorunsuz çalışacak %100 güvenli ve güvenli bir uygulama sunuyoruz.

S. Reklamlar ne olacak?

Ans. Oyunun bu son sürümü, her türlü can sıkıcı reklamdan muaftır.

Çözüm

Bu, kategorisinde en iyisi olan Multi Brawl Apk İndir’in en son sürümüdür. Bu uygulamayı arkadaşlarınızdan herhangi bir kesinti olmadan cihazınızda kolayca çalıştırabilirsiniz. Test edilen Android cihazlar için %100 güvenli bir uygulamadır, bu yüzden endişelenmeyin, Bu Apk zaten test edildi. Bu uygulamayı indirin, oynayın ve arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.

Kullanıcı İncelemesi

Kullanıcı 1: Uygulama, grafikler, film müziği ve kullanıcı arayüzü ile çok heyecan verici. Kullanımı kolaylaştıran güzel atmosferini seviyorum.

Kullanıcı 2: Grafik kalitesi çok iyi, arka plan müziği iyi, kullanıcı arayüzü akıcı, oynanış çeşitli ve oyun, tema olarak getirdiğimiz tema ne olursa olsun iyi. Bu başlıkta ilgi uyandıran şeylerden bazıları, her karakterin sahip olduğu tüm görünümler ve aksesuarlardır.

ÖNERİMİZ:   Xhubs Apk İndir **ÇALIŞIYOR GÜNCEL 2021**

 

Kullanıcı 3: Oyunun karakter tasarımı ve oynanışı çok iyi, müzikler de güzel, oyunlarda bazı kostümler de ücretsiz olarak sunuluyor, dezavantajı ise kostümlerin çok pahalı olması.

İndir Multi Brawl Apk Latest Version

Multi Brawl Apk tarafından eğlendirilmiyor musunuz? O zaman belki de içerik oluşturmada biraz monoton olan, ancak herhangi bir şeye ve herkese ses verebilen diğer uygulamaları takip etmenin zamanı geldi. Sanki bir uygulama hakkında konuşuyormuşuz gibi Central Play APK, Dale Play Apk, Verzuz TV Apk, Vampire Night Road Mod APK (Unlimited Money), Surge Brawl Stars Apk, gibi bir uygulamadan bahsediyoruz

İndirilecek en son Multi Brawl Apk mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, o zaman doğru yere geldiniz. Bugünün gönderisi çok özel olacak, bu yüzden bugün Multi Brawl Apk’nin en son sürümünü yayınlayacağım.

Multi Brawl Apk bir çevrimiçi . Multi Brawl Apk, mutlak performansı nedeniyle çevrimiçi platformda çok popüler oldu. Bazı mod özellikleri ile freemium bir uygulama. Multi Brawl Apk katmanı modu her şeye erişmenizi sağlar, ancak reklamları zorlamaz.

Bu Multi Brawl Apk test edildi ve% 100 çalışıyor. Bu mod apk üzerinde çalışıyoruz ve her geçen gün geliştiriyoruz. En son sürümü buradan indirebilir ve Multi Brawl Apk’nin keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz.

Güncelleme Notları

BRAWL PASS: DİNOZORLU YAZ!
- Kromatik Savaşçı: Buzz
- 70 ödül kademesi!
- Özel kostümler ve rozetler!

- YENİ DESTANSI SAVAŞÇI: GRIFF
- Griff , Brawl Stars'a Temmuz 2021’de geliyor!
- Oyun içi bir Mücadeleyi kazanarak bu savaşçıyı ERKENDEN açabilirsin!

BİR SÜRÜ YENİ İÇERİK!
- Yeni geçici oyun modları
- Yeni aksesuarlar
- Harita oluşturucuya yeni öğeler geliyor, ayrıca artık haritalarımıza çeşitli dış etkenler ekleyebileceğiz!
- 30 yeni kostüm!
- ...ve çok daha fazlası!

Sıkça Sorulan Sorular

] }

APK Videosu

Akorpe.Com Yorumları Bekliyor

Multi Brawl Apk Güncel Son Sürümü **2021**


Bu kısımdaki yorumlar Multi Brawl Apk Güncel Son Sürümü **2021** için yazılmış yorumlardır. Siz de cihazınıza Multi Brawl Apk Güncel Son Sürümü **2021** uygulamasını indirerek hileli oyunları çok daha kolayca indirebilir ve saniyeler içinde yorum yapabilirsiniz.
Multi Brawl Apk Güncel Son Sürümü **2021** Uygulaması hakkında değerli yorumlarınızı bekliyoruz.
Multi Brawl Apk Güncel Son Sürümü **2021** Uygulaması başta olmak üzere diğer uygulamalara arama bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir