Sausage Man Apk **Güncel 2021**

10.46

com.GlobalSoFunny.Sausage

0.0/5 Oylar: 218,099
Geliştirici
XD Entertainment Pte Ltd
Sürüm Numarası
10.46
Güncelleme Tarihi
15 Temmuz 2021
Sistem Gereksinimleri
4.4 ve sonrası
Dosya Boyutu
Cihaza göre değişir
Google Play Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Uygulama Resimleri

APK AÇIKLAMASI

Sausage Man Apk

Sausage Man Apk, kahramanları olarak sosisleri içeren, çizgi film tarzı, rekabetçi bir atış, battle royale oyunudur. Sausage Man Apk Zahmetsizce başlayabileceğiniz ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabileceğiniz bir oyundur. Sausage Man Apk Komik ve sevimli sosisler gibi rol oynayacak ve yüksek oktanlı, hayal gücü dolu savaşlarda savaşacaksınız.

Sausage Man Apk İndir

[Heyecan Verici Savaşlar, Eşsiz Güçlere Sahip Eşya Takviyeleri]
Sausage Man Apk Gerçekçi balistik yörüngeler ve hatta oyunda nefes tutma özelliği ile akıcı ve sert bir savaş sistemi ile karşılanacaksınız. Bu arada oyun, siz ve takım arkadaşlarınız arasındaki dostluğu ve karşılıklı anlayışı test edebilecek Flare Guns, Resurrection Machines, Tactical Cover ve ID Card Systems sağlar.

Android Apk İndir - Apk Uygulama İndir Sausage Man Apk **Güncel 2021**

Sausage Man Apk Android Oyun Club

[Yeni Oyun, Hayal Gücünüzü Serbest Bırakın ve Etrafta Oynamanın Keyfini Çıkarın]
Sausage Man Apk Savaş alanınızda savaşlardan daha fazlası var – her yerde zarafet ve neşe bulacaksınız. Burada, silahlarınızı bir Lastik Top üzerinde şarkı söyleyebilir, zıplayabilir ve ateşleyebilir veya düşmanlarınızdan hassas atışlardan kaçınmak için Çift Zıplama kullanabilirsiniz. Ayrıca bir Yaşam Şamandırası takabilir ve suda başkalarıyla yüz yüze silahlı savaş yapabilirsiniz. Düştüğün zaman ağlayan küçük bir sosis olacaksın. Bir “Hadi” eylemi ile yere serilen takım arkadaşlarınızı alabilirsiniz.

Sausage Man Apk Oyun İndir Club

[Çok Kaba Görünümler, Bu Neşeli Partinin Yıldızı Olun]
Oyunun kaba ama sevimli görünüm sistemi, şimdiye kadarki en popüler sosis olmanıza yardımcı olacak. Benzersiz Parti Kartı sistemi verilerinizi, görünümlerinizi ve başarılarınızı kaydederek diğer sosisleri ne kadar sevimli olduğunuzu gösterir. Ayrıca size Koi, Cyberpunk ve Maid gibi çeşitli ilginç kostüm setlerinin yanı sıra üfleme öpücükleri, büyülü kız dönüşümleri gibi utanmazca sevimli pozlar sunar. Ayrıca, “Raise White Underwear-Flag” gibi Kabarcık Emojilerini de kullanabilirsiniz. “Ve” Adaletsizlik Hakkında Sızlanın “diğer sosislerle etkileşim için.
Burada, savaş alanında yüzlerce düşmanı öldürmek için “yaramazlığınıza” ve “zarafetinize” güvenecek ve partinin kralı olacaksınız!

ÖNERİMİZ:   Grand Truck Simulator 2 Apk Son Sürüm Güncel 2021***

Bus Simulator Ultimate 1.5.2 Apk Para Hilesi **2021**

Sausage Man Apk Uptodown

Sausage Man is a cartoon-styled, competitive shooting, battle royale game featuring sausages as protagonists. It is a game that you can get started with effortlessly and play anytime, anywhere. You will roleplay as funny and adorable sausages and fight in high-octane, imagination-filled battles.

Sausage Man Apk İos

[Exhilarating Battles, Item Buffs with Unique Powers]

Sausage Man Apk Tap Tap

You will be greeted with a fluid and hardcore battle system, with realistic ballistic trajectories and even a breath-holding feature in the game. Meanwhile, the game provides you with Flare Guns, Resurrection Machines, Tactical Covers, and ID Card Systems, which could test the camaraderie and mutual understanding between you and your teammates.
[Fresh Gameplay, Free Your Imagination and Enjoy Messing Around]

Sausage Man Apk Hile

There are more than just combats on your battlefield – you will find cuteness and joy all around. Here, you can sing, jump, and fire your guns on a Rubber Ball, or use a Double Jump to avoid precision shots from your enemies. You can also put on a Life Buoy and do a face-to-face gun battle in the water with others. When you are down, you will turn into a crying little sausage. You can pick up your teammates who have been downed with a “Come On” action.

Sausage Man Apkpure

[Adorably Crude Appearances, Be the Star of this Joyous Party]
The game’s crude-but-cute appearance system will help you become the most popular sausage there ever was. The unique Party Card system records your data, appearances, and achievements, showing other sausages just how lovable you are. It also provides you with various quirky costume sets including Koi, Cyberpunk, and Maid, as well as shamelessly cute poses such as blowing kisses, magical girl transformations etc. In addition, you can also use Bubble Emojis such as “Raise White Underwear-Flag” and “Whine About Injustice” to interact with other sausages.
Here, you will rely on your “naughtiness” and “cuteness” to slay hundreds of enemies on the battlefield, and become the king of the party!
Sausage Man

ÖNERİMİZ:   Multi Brawl Apk Güncel Son Sürümü **2021**

APK Videosu

Akorpe.Com Yorumları Bekliyor

Sausage Man Apk **Güncel 2021**


Bu kısımdaki yorumlar Sausage Man Apk **Güncel 2021** için yazılmış yorumlardır. Siz de cihazınıza Sausage Man Apk **Güncel 2021** uygulamasını indirerek hileli oyunları çok daha kolayca indirebilir ve saniyeler içinde yorum yapabilirsiniz.
Sausage Man Apk **Güncel 2021** Uygulaması hakkında değerli yorumlarınızı bekliyoruz.
Sausage Man Apk **Güncel 2021** Uygulaması başta olmak üzere diğer uygulamalara arama bölümünden ulaşabilirsiniz.

Un comentario en "Sausage Man Apk **Güncel 2021**"

  1. […] Sürüş yeteneklerini sergile ve ehliyetini bugün al! Driving School Sim Oyna! Sausage Man Apk **Güncel 2021** […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir