NBA 2K20 APK İndir

Cihaza göre değişir

com.t2ksports.nba2k20and

0.0/5 Oylar: 42,463
Geliştirici
2K Inc.
Sürüm Numarası
Cihaza göre değişir
Güncelleme Tarihi
28 Mart 2020
Sistem Gereksinimleri
4.3 ve sonrası
Dosya Boyutu
Cihaza göre değişir
Google Play Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Uygulama Resimleri

APK AÇIKLAMASI

NBA 2K20 APK

NBA 2K20 APK 5 yeni NBA Hikayesi, yeni bir MyCAREER hikayesi ve tamamen yeni bir Run The Streets modu içeren mobil cihazlar için NBA 2K20 ile hareket halindeyken klasik 2K hareketini gerçekleştirin! Mevcut ya da tüm zamanların en iyi NBA takımlarından Blacktop’taki sokak basketboluna, 5’in üzerinde basketboldan NBA 2K20, tüm oyuncular için çeşitli oyun modları ile doludur.

Özellikler:
NBA 2K20 APK TÜM YENİ SOKAK MODUNU ÇALIŞTIR
Herhangi bir NBA 2K oyununda ilk kez, 3’te 3 sokak futbolu müsabakasında dünyadaki MyPLAYER’ınızı alın. Ateşli bir çizgide ilerleyin ve oyuna son derece gelişmiş yetenek ve niteliklerle sahip olun. Dereceli Sıralama Sıralamasındaki bir yer için diğer oyunculara karşı yarışın ya da Şampiyonada ne kadar ileri gidebileceğinizi görün.

NBA HİKAYELERİ İADE
NBA 2K20 APK Oynamak için 5 yeni NBA Hikayesi ile en ünlü NBA oyuncularının ve takımlarının tarihini deneyimleyin.

Yeni MyCAREER HİKAYESİ
NBA 2K20 APKMyPLAYER’ınızı oluşturun ve üniversiteden NBA’ye seyahatinize gidin. NBA tüm zamanların en iyileri arasında yerinizi kazanmak için gerekenlere sahip misiniz?

DERNEK
NBA 2K20 APK GM olarak bir takımın kontrolünü elinize alın. Listeyi yönet, gelen çaylak sınıfını araştır ve taslak oluştur, bütçeyi ele al ve daha fazlasını yap!

ÇOK OYUNCULU
Yeni bir Hızlı Eşleştirme özelliği ile rakip bulmak her zamankinden daha kolay ve hızlı. 5’e 5 eşleşme veya Blacktop oyunları oynamak için LAN veya Google Play Oyunlar üzerinden diğer oyuncularla bağlantı kurun.

YENİ 2K BEATS SOUNDTRACK
Drake, Diplo, T-Pain ve daha pek çok şarkıdan oluşan NBA’ın tepesine yolculuğunuzda size yeni bir film müziği eşlik ediyor!

Red Ball 4 APK İndir

Güncelleme Notları

• Kadro Güncellendi
• Hata düzeltmeleri

Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S.

NBA 2K20 APK Uygulaması için kurulum ayarları. Cihazının Ayarlar uygulamasını aç. Güvenlik seçeneğine dokun. Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini Açık duruma getir.

NBA 2K20 APK Dosyası Nasıl Açılır? · Ayarlar > Uygulamalar ve bildirimler > Gelişmiş > Özel uygulama erişimi > Bilinmeyen uygulamaları yükle

NBA 2K20 APK Fakat bu işlemi yaparken, Android işletim sistemindeki APK dosyalarını kullanarak iOS işletim sistemine sahip bir cihaza uygulama yükleyemiyorsunuz.

NBA 2K20 APK Android işletim sisteminin en dikkat çeken kavramlarından biri APK dosyası nedir? APK uzantılı dosyalar nasıl yüklenir?

NBA 2K20 APK dosyasını istediğin yere at fark etmez dosya yöneticisi yada apk manager dan girerek yüklersin.

NBA 2K20 APK Ayarlar -> Güvenlik sekmesine girin. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver kutucuğunu işaretleyin. APK dosyasını indirin. APK dosyasını kurun.

NBA 2K20 APK Dosyasını akorpe.com üzerinden apk indir butonlarına tıklayıp 5 sn. sonra gelen reklamı geçerek indirebilirsiniz.

NBA 2K20 APK İlk olarak telefonunuzun “Ayarlar” bölümüne girin. · “Ayarlar” menüsü açıldıktan sonra, açılan menü içeriğinden bilinmeyen uygulamalara izin veri seçin.

NBA 2K20 APK dosyasını en sağlıklı ve temiz şekilde web sitemiz akorpe.com üzerinden apk indir ile yapabilirsiniz.

NBA 2K20 APK Yani APK kurmak hiçbir zaman tam güvenli değildir.

Un comentario en "NBA 2K20 APK İndir"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir