NBA 2K20 APK İndir

Cihaza göre değişir

com.t2ksports.nba2k20and
APK İNDİR
0.0/5 Oy: 42,463
Geliştiren
2K Inc.
Versiyon
Cihaza göre değişir
Güncellenme Tarihi
28 Mart 2020
Gerekli Sistem
4.3 ve sonrası
Boyut
Cihaza göre değişir
Play Store
Google Play

Bu Uygulamayı Bildir

Resimler

Açıklama

5 yeni NBA Hikayesi, yeni bir MyCAREER hikayesi ve tamamen yeni bir Run The Streets modu içeren mobil cihazlar için NBA 2K20 ile hareket halindeyken klasik 2K hareketini gerçekleştirin! Mevcut ya da tüm zamanların en iyi NBA takımlarından Blacktop’taki sokak basketboluna, 5’in üzerinde basketboldan NBA 2K20, tüm oyuncular için çeşitli oyun modları ile doludur.

Özellikler:
TÜM YENİ SOKAK MODUNU ÇALIŞTIR
Herhangi bir NBA 2K oyununda ilk kez, 3’te 3 sokak futbolu müsabakasında dünyadaki MyPLAYER’ınızı alın. Ateşli bir çizgide ilerleyin ve oyuna son derece gelişmiş yetenek ve niteliklerle sahip olun. Dereceli Sıralama Sıralamasındaki bir yer için diğer oyunculara karşı yarışın ya da Şampiyonada ne kadar ileri gidebileceğinizi görün.

NBA HİKAYELERİ İADE
Oynamak için 5 yeni NBA Hikayesi ile en ünlü NBA oyuncularının ve takımlarının tarihini deneyimleyin.

Yeni MyCAREER HİKAYESİ
MyPLAYER’ınızı oluşturun ve üniversiteden NBA’ye seyahatinize gidin. NBA tüm zamanların en iyileri arasında yerinizi kazanmak için gerekenlere sahip misiniz?

DERNEK
GM olarak bir takımın kontrolünü elinize alın. Listeyi yönet, gelen çaylak sınıfını araştır ve taslak oluştur, bütçeyi ele al ve daha fazlasını yap!

ÇOK OYUNCULU
Yeni bir Hızlı Eşleştirme özelliği ile rakip bulmak her zamankinden daha kolay ve hızlı. 5’e 5 eşleşme veya Blacktop oyunları oynamak için LAN veya Google Play Oyunlar üzerinden diğer oyuncularla bağlantı kurun.

YENİ 2K BEATS SOUNDTRACK
Drake, Diplo, T-Pain ve daha pek çok şarkıdan oluşan NBA’ın tepesine yolculuğunuzda size yeni bir film müziği eşlik ediyor!

Güncelleme Ve Yeni Özellikleri

• Kadro Güncellendi
• Hata düzeltmeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir