Teen Titans Go Teenage 2 Apk Güncel Hali 2021**

1.1.10

com.turner.ttgfigures2

0.0/5 Oylar: 15,719
Geliştirici
Cartoon Network
Sürüm Numarası
1.1.10
Güncelleme Tarihi
9 Aralık 2020
Sistem Gereksinimleri
5.1 ve sonrası
Dosya Boyutu
49M
Google Play Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Uygulama Resimleri

APK AÇIKLAMASI

Teen Titans Go Teenage 2 Apk

Teen Titans Go Teenage 2 Apk için hazırlanın! Şekil – Büyük patlama yapan oyun Teeny Titans’ın destansı devamı. Teen Titans Go Teenage 2 Apk Birisi Teeny Titans’ı işsiz bırakmaya çalışıyor! Bu gizemin dibine kadar savaşın.

ARKADAŞLARINIZA MEYDAN OKUYUN
Teen Titans Go Teenage 2 Apk Çok Oyunculu Beta burada! Dünyanın en büyük kahramanlarıyla karşılaştınız. Şimdi arkadaşlarınıza ufacık savaşlarda meydan okuyun! Legion of Doom incirlerinin kilidini açmak için rütbe atlayın.

Teen Titans Go Teenage 2 Apk

100+ RAKAM TOPLA
Teen Titans Go Teenage 2 Apk Batman, Süpermen, Harika Kadın, Flash, Radikal Titanlar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 100’den fazla Teeny Titans figürü toplayın! Daha güçlü yeteneklerin kilidini açmak için incirlerinizi yükseltin.

Android Apk İndir - Apk Uygulama İndir Teen Titans Go Teenage 2 Apk Güncel Hali 2021**

TAKIMINIZI ÖZELLEŞTİRİN
Her figür farklı şekillerde yeniden boyanabilir! Teen Titans Go Teenage 2 Apk Takımınızı gerçekten benzersiz kılmak için karakter yeteneklerini değiştirin. Ve size savaşta avantaj sağlamak için Bat Signal ve Süpermen’in külotları gibi aksesuarları çıkarın.

Teen Titans Go Teenage 2 Apk Dayı

TİTANINIZI SEÇİN
Titanların herhangi biri olarak tam hikaye modunu oynayın. Robin, Raven, Cyborg, Starfire veya Beast Boy’u seçin. Her Titan, şovun oyuncu kadrosundan benzersiz bir diyalog ve orijinal seslendirmeye sahiptir.

ATLAMA ŞEHRİNİN ÖTESİNE GİT
En sevdiğiniz süper kahraman figürlerini satın almak için Metropolis, Gotham ve Jump City’yi keşfedin. DC kahramanları için özel görevleri tamamlayın ve Hall of Justice ve Batcave gibi ikonik yerlerde turnuvalara katılın.

Teen Titans Go Teenage 2 Apk Oyun İndir Club

*****

Bu oyun şu dillerde mevcuttur: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca (Latin Amerika), Portekizce (Brezilya), Rusça, Türkçe

Bu uygulamayla ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız, [email protected] adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bize karşılaştığınız sorunların yanı sıra hangi cihazı ve işletim sistemi sürümünü kullandığınızı anlatın.

ÖNERİMİZ:   Earn to Die 2 APK - Güncel Sürüm 2021***

*****İnat Tv Box Apk – Inat Box Apk İndir **2021**

ÖNEMLİ HUSUSLAR:
Bu uygulama, Cartoon Network ve ortaklarımızdan diğer ürünleri, hizmetleri, şovları veya teklifleri içeren reklamlar içerebilir.

Teen Titans Go Teenage 2 İzle

Bu uygulama, yetişkinler için 0,99 – 9,99 ABD Doları (veya geçerli bölgesel para biriminde eşdeğer miktar) arasında değişen, oyun oynamayı geliştirmek için gerçek parayla ek oyun içi öğelerin kilidini açma veya satın alma seçeneği içerir. Cihaz ayarlarınızı değiştirerek uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz.

GİZLİLİK BİLGİLERİ:
Gizliliğiniz Cartoon Network’te bizim için önemlidir. Bu oyun, aşağıda bağlantısı verilen Cartoon Network’ün Gizlilik Politikası’nda açıklanan bilgileri toplar ve kullanır. Bu bilgiler, örneğin, kullanıcı isteklerine yanıt vermek için kullanılabilir; kullanıcıların belirli özelliklerden ve hizmetlerden yararlanmasını sağlamak; içeriği kişiselleştirin; reklam sunmak; ağ iletişimi gerçekleştirmek; ürün ve hizmetlerimizi yönetmek ve geliştirmek; ve Cartoon Network web sitelerinin veya çevrimiçi hizmetlerin diğer dahili işlemlerini gerçekleştirmek. Gizlilik uygulamalarımız, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki veri gizliliği yasaları tarafından yönlendirilir.

AB’de veya ABD dışındaki diğer ülkelerde ikamet eden kullanıcılar için, lütfen bu uygulamanın oyun yönetimi amacıyla kalıcı tanımlayıcılar kullanabileceğini unutmayın. Bu uygulamayı indirerek, Gizlilik Politikamızı ve Son Kullanıcı Lisans Sözleşmemizi kabul etmiş olursunuz ve cihazınızın tüm kullanıcıları için bu tür kullanımlara izin verirsiniz. Gizlilik Politikası ve Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi, kablosuz operatörünüz tarafından uygulanan herhangi bir şart, koşul veya politikaya ek olarak olup Google, Cartoon Network ve satış ortakları, kişisel bilgilerinizin Google veya sizin tarafınızdan toplanması, kullanılması veya ifşa edilmesinden sorumlu değildir. Kablosuz taşıyıcı.

Kullanım Koşulları: http://www.cartoonnetwork.com/legal/termsofuse.html
Gizlilik Politikası: http://www.cartoonnetwork.com/legal/privacy/mobile.html

Teen Titans Go Teenage 2 Mod Apk

Get ready for Teen Titans Go! Figure — the epic follow-up to the breakout hit game Teeny Titans. Someone’s trying to put Teeny Titans out of business! Battle your way to the bottom of this mystery.

ÖNERİMİZ:   PK XD APK - Arkadaşlarınla Keşfet ve Oyna! **HİLELİ MOD 2021**

CHALLENGE YOUR FRIENDS
The Multiplayer Beta is here! You’ve faced the world’s greatest heroes. Now, challenge your friends to teeny battles! Rank up to unlock Legion of Doom figs.

COLLECT 100+ FIGURES
Collect over 100 Teeny Titans figures, including Batman, Superman, Wonder Woman, Flash, the Radical Titans, and many more! Level up your figs to unlock even more powerful abilities.

CUSTOMIZE YOUR SQUAD
Every figure can be repainted in different ways! Swap character abilities to make your team truly unique. And bust out accessories, like the Bat Signal and Superman’s underpants, to give you the edge in battle.

CHOOSE YOUR TITAN
Play the full story mode as any of the Titans. Choose Robin, Raven, Cyborg, Starfire or Beast Boy. Each Titan has unique dialogue and original voiceover from the show’s cast.

GO BEYOND JUMP CITY
Explore Metropolis, Gotham and Jump City to shop for your favorite super hero figures. Complete special missions for DC heroes and enter tournaments at iconic locations, like the Hall of Justice and the Batcave.

Teen Titans Go Teenage 2 Apk Download

This game is available in the following languages: English, French, Italian, Spanish (Latin American), Portuguese (Brazilian), Russian, Turkish

If you’re having any problems with this app, feel free to contact us at [email protected]. Tell us about the issues you’re running into as well as what device and OS version you’re using.

*****

IMPORTANT CONSIDERATIONS:
This app may contain ads that feature other products, services, shows or offers from Cartoon Network and our partners.

This app includes the option for adults to unlock or buy additional in-game items with real money to enhance game play, ranging from $0.99-$9.99 USD (or equivalent amount in the applicable regional currency). You may disable in-app purchases by adjusting your device settings.

ÖNERİMİZ:   Dead Zed Apk - Dead Zed v1.3.4 MOD APK – PARA HİLELİ **MOD APK 2021**

PRIVACY INFORMATION:
Your privacy is important to us at Cartoon Network. This game collects and uses information as described in Cartoon Network’s Privacy Policy linked below. This information may be used, for example, to respond to user requests; enable users to take advantage of certain features and services; personalize content; serve advertising; perform network communications; manage and improve our products and services; and perform other internal operations of Cartoon Network web sites or online services.

Our privacy practices are guided by data privacy laws in the United States. For users residing in the EU or other countries outside the U.S., please note that this app may use persistent identifiers for game management purposes. By downloading this application, you accept our Privacy Policy and End User License Agreement, and you give permission for such uses for all users of your device. The Privacy Policy and End User License Agreement are in addition to any terms, conditions or policies imposed by your wireless carrier and Google, Cartoon Network and its affiliates are not responsible for any collection, use, or disclosure of your personal information by Google or your wireless carrier.

Terms of Use: http://www.cartoonnetwork.com/legal/termsofuse.html
Privacy Policy: http://www.cartoonnetwork.com/legal/privacy/mobile.html
Teen Titans GO Figure!

Akorpe.Com Yorumları Bekliyor

Teen Titans Go Teenage 2 Apk Güncel Hali 2021**


Bu kısımdaki yorumlar Teen Titans Go Teenage 2 Apk Güncel Hali 2021** için yazılmış yorumlardır. Siz de cihazınıza Teen Titans Go Teenage 2 Apk Güncel Hali 2021** uygulamasını indirerek hileli oyunları çok daha kolayca indirebilir ve saniyeler içinde yorum yapabilirsiniz.
Teen Titans Go Teenage 2 Apk Güncel Hali 2021** Uygulaması hakkında değerli yorumlarınızı bekliyoruz.
Teen Titans Go Teenage 2 Apk Güncel Hali 2021** Uygulaması başta olmak üzere diğer uygulamalara arama bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir