Duolingo Plus Apk indir Premium Sürüm**2021**

 • De pago
Dil öğrenmenin en kolay yolu. Ücretsiz, hızlı ve eğlenceli! Şimdi İngilizce öğrenmenin tam zamanı ve üstelik ücretsiz olarak. Eğlenceli bir şekilde ingilizce öğrenmek isteyen bir çok kullanıcının tercih ettiği Duolingo Plus uygulamasını sizlere paylaşıyoruz.

4.7/5 Oylar: 11,616,859
Güncelleme Tarihi
21.09.2021
Google Play Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Uygulama Resimleri

APK AÇIKLAMASI

Duolingo Plus Apk

Duolingo Plus Apk sayesinde Şimdi Duolingo Plus Apk ile İngilizce öğrenin. Eğlenceli ve tamamen ücretsiz.

• Google Play 2013 “En İyilerin En İyisi”.

Duolingo Plus Apk  “Dil öğrenmek için yapılmış uygulamalar arasında Duolingo’dan iyisi yok.”—PC Magazine. Dil Öğrenimi dalında Editörün Seçimi ödülü.

• “Açık ara en iyi ücretsiz dil öğrenme uygulaması.” The Wall Street Journal.

Duolingo İnsanların dil öğrenme biçimini değiştiriyor.

Android Apk İndir - Apk Uygulama İndir Duolingo Plus Apk indir Premium Sürüm**2021**
Duolingo Plus Apk

Duolingo Plus Ne Kadar

Duolingo Plus Apk Gerçekten bedava. Fiyat etiketi olmayan, üniversite kalitesinde eğitim.

• Eğlenceli. Yanlış cevaplarla can kaybedin, küçük dersler yaparak ileri seviyelere geçin, ışıltılı ödüllerle kaydettiğiniz aşamayı izleyin.

• Ve sürekli gelişmekte. Düzenli olarak laboratuvar önlüklerimizi giyip, sizlerin nasıl öğrendiğini bilimsel olarak analiz ediyoruz. Öğreniminiz zaman geçtikçe sürekli artar.

Eğer hızlı, eğlenceli ve ücretsiz bir şekilde İngilizce öğrenmek istiyorsanız, sizin için Duolingo’dan daha iyi bir seçenek yok.

Duolingo Plus Apk 2021

Duolingo Plus Apk Boş zamanlarınızda yapabileceğiniz en iyi şey yeni bir dil öğrenmek olabilir. Oyun oynamak ve biraz eğlenmek yerine, Duolingo Plus Apk yeni bir dil öğrenebilir ve dili kullanan ülkelerden tamamen yeni bir kültürel bakış açısı keşfedebilirsiniz. Böylece, kendinizi yeni fırsatlara maruz bırakma, yeni arkadaşlar edinme ve hatta bazen iş teklifleri yapma fırsatlarına izin verin.

Duolingo Plus Apk Ancak, özellikle bu aşamadan önce hiç deneyiminiz olmadığında, yeni bir dil öğrenmeniz kolay değildir. Bu yüzden birçok insan dil kitaplarından birkaç sayfa okuduktan sonra öğrenme düşüncesinden vazgeçerdi.

Duolingo Plus Fiyat

Duolingo Plus Apk Yeni bir dil öğrenmeyi çok daha eğlenceli ve ilgi çekici hale getirmek için Android kullanıcıları artık kendilerini Duolingo’nun ilginç mobil uygulamasının keyfini çıkarırken bulabilirler. Burada, sezgisel ve ilgi çekici öğrenme materyalleriyle dolu devasa kütüphaneye erişebileceksiniz. Böylece, tercih ettiğiniz dillerden herhangi birinin keyfini kolaylıkla çıkarmanızı sağlar.

Duolingo Plus Apk  Eksiksiz incelemelerimizle Duolingo’nun bu ilginç mobil uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu ne işe yarıyor?

Başlangıç ​​olarak, Duolingo şu anda dünyanın her yerinden insanların eğlenebileceği en iyi dil öğrenme sitelerinden biridir. Burada, basit dersler sayesinde birçok etkileşimli ve bilgilendirici derse erişebilir ve bunlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Ve öğrenme deneyimlerini daha da geliştirmek için, Android kullanıcıları artık istedikleri zaman ve yerde yeni diller öğrenmek için Duolingo apk mobil platformlarda kullanabilirler.

Duolingo Plus İptal

İlgilenenler için, Duolingo’nun bu kullanışlı uygulaması sayesinde artık mobil cihazlarınızda sezgisel ve etkileşimli dil derslerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Burada uygulama, dillere hızla alışmanız için kullanıcılara basit ve erişilebilir derslerden oluşan büyük bir koleksiyon sunuyor. Aynı zamanda, hazır olduğunuzda daha zor derslere de erişebilirsiniz. Bu, eksiksiz öğrenme deneyimleri sağlar ve hedeflenen dilleri konuşmaya başlamanızı mümkün kılar.

Duolingo Plus Ücretsiz

Ayrıca, uygulamayı daha ilginç ve kullanışlı hale getirmek için Android kullanıcıları kendilerini Duolingo ile birden fazla dil öğrenirken bulacaklar. Uygulama şu anda kolayca öğrenmeniz için 30 farklı dil sunuyor ve uygulama yeni güncellemelerini aldıkça sayı artmaya devam edecek.

Gereksinimler

Hiçbir ücret ödemeden Duolingo’nun harika mobil uygulamasının keyfini mobil cihazlarında çıkarmaya başlayabilirsin. Uygulama şu anda tüm kullanıcıların mobil cihazlarına indirip yüklemeleri için Google Play Store’da ve sitemizde ücretsizdir .

Duolingo Plus Ekşi

Ayrıca, kullanıcıların hazır olduklarında öğrenmeye başlamaları için kayıt da ücretsizdir. Mümkünse, Duolingo’daki premium kurslara kaydolmak için belirli uygulama içi satın alımlar için ödeme yapabilirsiniz. Böylece daha keyifli ve interaktif derslere olanak sağlar. Fakat biz sitemiz üzerinde sizlere bu premium kursları ücretsiz olarak paylaşıyoruz.

Ayrıca, uygulamayı en son üretici yazılımı sürümleriyle nispeten yeni akıllı telefonlarınızda çalıştırdığınızdan emin olun. Bu, cihazlarınızın Duolingo’nun en son güncellemeleriyle uyumlu olmasını sağlayacaktır.

Harika özellikler

Uygulamanın sunduğu tüm heyecan verici özellikler şunlardır:

Şaşırtıcı derecede sezgisel ve bilgilendirici derslerin tadını çıkarın

Küçük boyutlu ve eğlenceli dil derslerinin tadını hemen çıkarmaya başlayabilirsiniz. Burada Duolingo, Android kullanıcılarını gerçekten eğlenip öğrenebileceğiniz oyun benzeri derslerin birçoğuyla tanıştırıyor. Bu, öğrenme sürecini çok daha az zorlu hale getirir ve kullanıcıların derslerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlar. Artı, Duolingo ayrıca konuşma, okuma, dinleme ve yazma dahil olmak üzere çeşitli kategorilerden eksiksiz bir ders koleksiyonuna sahiptir.

Bilime dayalı öğretim yöntemiyle derse gerçekten odaklanın

Dersleri daha sezgisel ve etkili hale getirmek için Duolingo’daki Android kullanıcılarının Duolingo’daki bilgilendirici derslerin çoğuna katılmasına izin verilir. Bilime dayalı bir öğretim yöntemiyle kendinizi derslerden en iyi şekilde yararlanırken ve tercih ettiğiniz dillerden herhangi birini hızla öğrenirken bulacaksınız. Ayrıca, düzenli revizyonlar, daha önceki herhangi bir anlayışı unutmamanızı da sağlayacaktır.

Farklı konulardan birden fazla ders

Kullanıcıları öğrenme deneyimleriyle hızlı bir şekilde tanıştırmak için Duolingo, tümü kendi farklı kategorilerine yerleştirilmiş çok sayıda farklı ders koleksiyonu sunar. Bu, en ilginç bulduğunuz ve geliştirmeniz gereken konuları kolayca seçmenize olanak tanır.

Ödüllendirici hedef sistemi aracılığıyla ilerlemenizi takip edin

Kullanıcıların öğrenme yolculuklarını takip etmelerini sağlamak için Duolingo, kullanıcılara dersleriyle daha eksiksiz ve ilgi çekici bir deneyim sunan sezgisel ve kullanışlı ilerleme izleme sistemi sunar. Burada, tamamlamanız gereken birden fazla hedef ve başarı elde edeceksiniz. Aynı zamanda, almanız için onlarca ilginç ödül de mevcut olacak. Basit bir çalışma uygulamasından çok oyun oynamak gibi olacak.

Destekleyici Duolingo topluluğuna katılın

Ve elbette, dünya çapında 300 milyondan fazla öğrencinin bulunduğu çevrimiçi Duolingo topluluğuna her zaman erişebilirsiniz. Burada, yeni çevrimiçi arkadaşlarınızla birçok ilginç etkileşimin keyfini çıkarırken diğer deneyimli öğrencilerden tavsiye ve talimatlar alabilirsiniz. Uygulamayla ilgili herhangi bir şeyi değiştirmek isterseniz, destek hizmetlerine bağlanmaktan çekinmeyin.

Her yaştan kullanıcı için kullanıcı dostu dil uygulaması

Duolingo’nun sunduğu basit ve erişilebilir dersler sayesinde Android kullanıcıları, uygulamayı her yaştan kullanıcı için uygun bulacaktır. Sonuç olarak, uygulama, çoğu kullanıcının öğrenmeye başlaması için uygun olan çeşitli farklı dersler sunar. Bu nedenle, sağlanan bilgiye odaklanabilir ve anlayışınızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Birden çok dilde sezgisel derslerin keyfini çıkarın

Uygulamayı daha ilginç ve kullanışlı hale getirmek için, öğrenmek istediğiniz dilleri özgürce seçebilirsiniz. Seçebileceğiniz 30’dan fazla farklı dil ile Duolingo, tüm Android kullanıcıları için sezgisel ve etkileşimli dil dersleri sunar. Uygulamaya giriş yapmaktan çekinmeyin ve varsayılan İngilizce derslerinin yanı sıra tercih ettiğiniz dilleri seçin.

Modumuzla tamamen açık uygulamanın keyfini çıkarın

Artık uygulama içi satın alımlar için ödeme yapmak zorunda kalmadan Duolingo’nun tamamen kilidi açılmış uygulamasının keyfini mobil cihazlarınızda çıkarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken web sitemizden Duolingo Mod APK’sını indirmeniz, verilen talimatları izlemeniz olacaktır. Kendinizi dillerin dünyasına gerçekten kaptırırken Duolingo’dan mevcut tüm derslerin ve talimatların tadını çıkarırken iyi eğlenceler.

Duolingo Plus Apk Oyun İndir Club

Geri bildirimler için [email protected]

Duolingo ürünleri için https://gear.duolingo.com

Facebook: https://www.facebook.com/duolingo
Twitter: https://twitter.com/duolingo
Google+: https://plus.google.com/+duolingo

Duolingo’yu webden kullanmak için https://tr.duolingo.com

Box Simulator For Brawl Stars Apk **GÜNCEL 2021**

Güncelleme Notları

Duolingo Plus Apk dosyasını ücretsiz indir.

Mobil cihazlarınıza indirdiğiniz apk dosyasını çalıştırın.

Bilinmeyen Kaynaklar iznini sağlayın ve kurulumu tamamlayın.

Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S.

Duolingo Plus Apk Uygulaması için kurulum ayarları. Cihazının Ayarlar uygulamasını aç. Güvenlik seçeneğine dokun. Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini Açık duruma getir.

Duolingo Plus Apk Dosyası Nasıl Açılır? · Ayarlar > Uygulamalar ve bildirimler > Gelişmiş > Özel uygulama erişimi > Bilinmeyen uygulamaları yükle

Duolingo Plus Apk Fakat bu işlemi yaparken, Android işletim sistemindeki APK dosyalarını kullanarak iOS işletim sistemine sahip bir cihaza uygulama yükleyemiyorsunuz.

Duolingo Plus Apk Android işletim sisteminin en dikkat çeken kavramlarından biri APK dosyası nedir? APK uzantılı dosyalar nasıl yüklenir?

Duolingo Plus Apk dosyasını istediğin yere at fark etmez dosya yöneticisi yada apk manager dan girerek yüklersin.

Duolingo Plus Apk Ayarlar -> Güvenlik sekmesine girin. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver kutucuğunu işaretleyin. APK dosyasını indirin. APK dosyasını kurun.

Duolingo Plus Apk Dosyasını akorpe.com üzerinden apk indir butonlarına tıklayıp 5 sn. sonra gelen reklamı geçerek indirebilirsiniz.

Duolingo Plus Apk İlk olarak telefonunuzun “Ayarlar” bölümüne girin. · “Ayarlar” menüsü açıldıktan sonra, açılan menü içeriğinden bilinmeyen uygulamalara izin veri seçin.

Duolingo Plus Apk dosyasını en sağlıklı ve temiz şekilde web sitemiz akorpe.com üzerinden apk indir ile yapabilirsiniz.

Duolingo Plus Apk Yani APK kurmak hiçbir zaman tam güvenli değildir.

Akorpe.Com Yorumları Bekliyor

Duolingo Plus Apk indir Premium Sürüm**2021**


Bu kısımdaki yorumlar Duolingo Plus Apk indir Premium Sürüm**2021** için yazılmış yorumlardır. Siz de cihazınıza Duolingo Plus Apk indir Premium Sürüm**2021** uygulamasını indirerek hileli oyunları çok daha kolayca indirebilir ve saniyeler içinde yorum yapabilirsiniz.
Duolingo Plus Apk indir Premium Sürüm**2021** Uygulaması hakkında değerli yorumlarınızı bekliyoruz.
Duolingo Plus Apk indir Premium Sürüm**2021** Uygulaması başta olmak üzere diğer uygulamalara arama bölümünden ulaşabilirsiniz.

4 comentarios en "Duolingo Plus Apk indir Premium Sürüm**2021**"

 1. Nurdan Manap dice:

  Uygulama dil öğrenimi açisından çok iyi ama zaman kategorisinde efsanevi puan almak için giriş yaptığımda bağlantı hatası veriyor yardımlarınızı rica ederim…….. Genel olarak uygulama çok güzel ve eğlenceli… Can süreleri daha kısa olabilir…. Her kategoride cümle çeşitleri daha fazla olmalı…. Başarılarınızın devamını dilerim…😇👍

 2. Nisa Nur Çakmakçı dice:

  Aşırı iyi bir uygulama çok yararlı. Tavsiye ederim.. Öne çıkması için LMKJFSGJOJFİİDGKDSOYHFFDPUTUGXTUULGXUGXİGXLUZUPZUFZFULUFFZUUGZLZUPUFXPFZUPUFZPUFFPZFYFYZPHFHZZLZYFPHFZHFZLHHFHLZFZUFLLZYFZUFPZUFPPUFZUFZHFZTHLZHHFFZLHFZZLHFZFHZTTUPZTTZYPURRUSPZUTPHFSPFHHHLJJGJGPGJXXXPJGGPXLJJZZPXUGZZPGZUJGGZFPUXJJUFZOUTSAYPRAUSTPUSPUTZPZUTTUPZYTPZZYROZOOOYZTPPYZTTUPZTPUZRYPZRYPPRYFZPZYFPYZPFPYZFYZFPYFPZYFZPYDGfhpoyfzoyfzzyfoyfzzfyzyfohfzyfzyyfzoyofzoyz

 3. Elfin Melis Doğan dice:

  Çok kötü. Eskiden çok güzeldi can falan yoktu. Şimdi canlar bitiyor öğrenemiyoruz. Zaten can da olmaması lazım. Canlar bittiği zaman biri 4 saatte doluyor. Plus almaya zorluyorsunuz. Plus da inanılmaz derecede pahalı. Bedava demek yalan oluyor neredeyse. Plus almayı düşünmüyorsanız bu uygulamada hiç zaman kaybetmeyin arkadaşlar. İşi paraya dökmüşler.

 4. Gizem Bucukoglu dice:

  bence gayet pratik, premium için çok fazla kasmiyorlar onun yerine reklam koymak bence iyi fikir. bazı uygulamalar çok az tekrarla çok hızlı ilerliyor ve premium olmayınca çoğu bölümü acmiyorlar. bütün keyfi kaçıyor. sanırım onları silip buradan devam edeceğim. başarılı, teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir