PUBG MOBILE WALL HACK, AİMBOT HACK, ÖLÜMSÜZLÜK HİLESİ, GODMODE, ESP HACK / YENİ HİLE

1.4.0

com.tencent.ig

4.3/5 Oylar: 37,709,847
Geliştirici
PROXIMA BETA
Sürüm Numarası
1.4.0
Güncelleme Tarihi
May 10, 2021
Sistem Gereksinimleri
Varies with device
Dosya Boyutu
Varies with device
Google Play Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Uygulama Resimleri

APK AÇIKLAMASI

PUBG MOBILE WALL HACK

PUBG MOBILE WALL HACK OrijinalPLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS artık cepte. Özgürce, istediğin yerde ve istediğin zaman oyna. PUBG MOBILE, mobilde en heyecanlı ücretsiz çok oyunculu aksiyon oyunu deneyimini sunuyor. Oyuna katıl, ekipmanlarını kuşan ve savaş. Efsanevi 100 oyunculu klasik savaş, ağır silah modu, hızlı 4v4 takımlı ölüm maçı ve zombi modlarında hayatta kal. Hayatta kalmak başarının anahtarıdır ve son hayatta kalan kazanır. Görev çağırdığında atış serbest!

pubg mobile hile, pubg mobile hack, pubg mobile wall hack, pubg mobile esp hack

PUBG MOBILE WALL HACK ÜCRETSİZ MOBİL OYUN – Unreal Engine 4 ile geliştirildi. Mobilde konsol kalitesi. Dudak uçuklatan HD grafikler ve 3D sesler. Kişiselleştirilebilir mobil kontroller, eğitim modları ve sesli sohbet. Mobilde kusursuz kontrol, gerçekçi balistik ve silah kontrollerini deneyimle.

PUBG MOBILE WALL HACK AYRINTILI SAVAŞ HARİTALARI – Erangel, Miramar, Vikendi ve Sanhok’ta en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş devasa haritalarda, çeşitli savaş alanları, gece ve gündüz döngüsü ve rastgele hava koşullarıyla hiç olmadığı kadar gerçekçi bir deneyim yaşa. Şehir sokaklarından buzlarla kaplı tundraya ve sık ormanlara kadar her savaş alanında uzmanlaş ve kendi stratejini kurarak kazan.

PUBG MOBILE WALL HACK ÇEŞİTLİLİK VE DERİNLİK – 100 oyunculu Klasik mod, dinamik ağır silah modu, hızlı Eğlence modu ve 4v4 Takımlı Ölüm Maçı veya Zombi modları seni bekliyor. Herkese uygun bir seçenek bu oyunda bulunabilir! Herkese uygun bir seçenek bu oyunda bulunabilir. Tekli, Eşli veya 4 oyunculu Takımlı modlarda oyna. Silahını istediğin şekilde kullan! İster yalnız bir kurt olarak oyna, istersen Klanından gelen yardım çağrısına kulak ver! BŞN (Birinci Şahıs Nişancı), ÜŞN (Üçüncü Şahıs Nişancı) modlarıyla oynanabilir, her zemine uygun araçlar ve gerçekçi silahlardan oluşan bir cephanelik bulunur. Final bölgesine seni götürecek aracı ve malzemeleri bul!

ÖNERİMİZ:   Grimvalor Apk v1.2.1 MOD APK – MEGA HİLELİ **MODDED 2021**

PUBG MOBILE WALL HACK DURMADAN BÜYÜYOR – Günlük etkinlik ve mücadelelerin yanı sıra aylık güncellemeler ile PUBG MOBILE durmadan zenginleştirmeye ve gelişmeye devam ediyor. Alınan hile karşıtı önlemler, herkesin kurallara göre oynadığı adil ve sorunsuz bir oyun deneyimini garantiliyor.

* Güçlü bir internet bağlantısı gerektirir.
* PUBG MOBILE için sistem gereksinimleri: Android 5.1.1 veya üzeri ve en az 2GB bellek. Diğer cihazları kullanan oyuncular PUBG MOBILE LITE oynamayı deneyebilir.

İletişim:
Facebook: https://www.facebook.com/PUBGMOBILE
Twitter: https://twitter.com/PUBGMobile
Reddit: https://www.reddit.com/r/PUBGMobile/

Bir soru sormak istediğinde [email protected] adresine mesaj göndererek müşteri hizmetleriyle görüşebilirsin.

PUBG MOBILE WALL HACK The official PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS designed exclusively for mobile. Play free anywhere, anytime. PUBG MOBILE delivers the most intense free-to-play multiplayer action on mobile. Drop in, gear up, and compete. Survive epic 100-player classic battles, payload mode and fast-paced 4v4 team deathmatch and zombie modes. Survival is key and the last one standing wins. When duty calls, fire at will!

FREE ON MOBILE – Powered by the Unreal Engine 4. Play console quality gaming on the go. Delivers jaw-dropping HD graphics and 3D sound. Featuring customizable mobile controls, training modes, and voice chat. Experience the most smooth control and realistic ballistics, weapon behavior on mobile.

MASSIVE BATTLE MAPS – From Erangel to Miramar, Vikendi to Sanhok, compete on these enormous and detailed battlegrounds varying in size, terrain, day/night cycles and dynamic weather – from urban city spaces to frozen tundra, to dense jungles, master each battleground’s secrets to create your own strategic approach to win.

DEPTH AND VARIETY – From the 100-player classic mode, the exhilarating payload mode to the lightning-fast Arcade and 4v4 Team Deathmatch modes, as well as the intense Zombie modes. There is something for everyone! There is something for everyone. Play Solo, Duo, and in 4-player Squads. Fire your weapon to your heart’s content! Be a lone wolf soldier or play with a Clan and answer the duty calls when help is needed! Offers FPS (First-Person Shooter) and TPS (Third-Person Shooter) play, lots of vehicles for all the different terrains in the game and an arsenal of realistic weapons. Find your perfect ride and pieces to cruise towards the final circle!

ÖNERİMİZ:   Rope Hero Vice Town Apk Güncel 2021**

PUBG MOBILE WALL HACK ALWAYS GROWING – Daily events & challenges, and monthly updates delivering new gameplay features and modes that keep PUBG MOBILE always growing and expanding. Our powerful and serious anti-cheating mechanisms ensure a fair and balanced gaming environment where everyone plays by the rules.

* Requires a stable internet connection.
* PUBG MOBILE recommended system requirements: Android 5.1.1 or above and at least 2 GB memory. For other devices can try out PUBG MOBILE LITE

Follow us:
Facebook: https://www.facebook.com/PUBGMOBILE
Twitter: https://twitter.com/PUBGMobile
Reddit: https://www.reddit.com/r/PUBGMobile/
Discord:https://discord.gg/pubgm

Contact our customer service at [email protected] if you have any questions.
PUBG MOBILE – Traverse

MATBET TV APK indir

Güncelleme Notları

Tüm yeni LINE FRIENDS öğeleri çevrimiçi! ÇİZGİ ARKADAŞLARIYLA TAVUK YEMEĞİ!
1. LINE FRIENDS Sırt Çantası ve Set almak için oyun içindeki yeni tematik etkinliğe katılın!
Travers - Böceksi
İnsanlar tarafından görülmekten kaçınmak, solucan deliklerinden geçmek ve dünyayı yeni bir dizi gözle keşfetmek için bir Insectoid'e dönüş. Ah... Tavalara dikkat edin!

 

Karakin
1. Harita Boyutu: 2km × 2km, kuru iklim, kayalık açık alan.
2. Dağlarda 64 oyuncuya kadar uzun menzilli tüfek savaşları, strateji gerektiren şehir savaşları ve karanlık yeraltında gerilim dolu savaşlar yaşayacaksınız.
3. Yeni Eklenen Yıkım Bölgesi, Karakin'in binalarını anında küle çevirebilen mor bir bölge.
4. İç mekanlarda dövüşmeyi daha eğlenceli hale getirmek için İnce Duvar Mermi Penetrasyon eklendi!
5. Yeni Ateşli Silah: Panzerfaust
6. Yeni Atılabilir: Yapışkan Bomba

 

All new LINE FRIENDS items are online! CHICKEN DINNER WITH LINE FRIENDS!
1. Participate in the new thematic event in-game to get a LINE FRIENDS Backpack and a Set!
Traverse - Insectoid
Transform into an Insectoid to avoid being seen by humans, transport through wormholes, and explore the world with a new set of eyes. Oh... Watch out for pans!

 

Karakin
1. Map Size: 2km × 2km, dry climate, open area with rocks.
2. You will experience up to 64 player long-ranged rifle battles in the mountains, city battles that require strategy, and tension-filled battles in the dark underground.
3. Newly Added Demolition Zone, a purple zone that can instantly turn Karakin's buildings to ashes.
4. Added Thin Wall Bullet Penetration to make fighting indoors more fun!
5. New Firearm: Panzerfaust
6. New Throwable: Sticky Bomb

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S.

PUBG MOBILE WALL Uygulaması için kurulum ayarları. Cihazının Ayarlar uygulamasını aç. Güvenlik seçeneğine dokun. Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini Açık duruma getir.

PUBG MOBILE WALL Dosyası Nasıl Açılır? · Ayarlar > Uygulamalar ve bildirimler > Gelişmiş > Özel uygulama erişimi > Bilinmeyen uygulamaları yükle

PUBG MOBILE WALL Fakat bu işlemi yaparken, Android işletim sistemindeki APK dosyalarını kullanarak iOS işletim sistemine sahip bir cihaza uygulama yükleyemiyorsunuz.

PUBG MOBILE WALL Android işletim sisteminin en dikkat çeken kavramlarından biri APK dosyası nedir? APK uzantılı dosyalar nasıl yüklenir?

PUBG MOBILE WALL dosyasını istediğin yere at fark etmez dosya yöneticisi yada apk manager dan girerek yüklersin.

PUBG MOBILE WALL Ayarlar -> Güvenlik sekmesine girin. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver kutucuğunu işaretleyin. APK dosyasını indirin. APK dosyasını kurun.

PUBG MOBILE WALL Dosyasını akorpe.com üzerinden apk indir butonlarına tıklayıp 5 sn. sonra gelen reklamı geçerek indirebilirsiniz.

PUBG MOBILE WALL İlk olarak telefonunuzun “Ayarlar” bölümüne girin. · “Ayarlar” menüsü açıldıktan sonra, açılan menü içeriğinden bilinmeyen uygulamalara izin veri seçin.

PUBG MOBILE WALL dosyasını en sağlıklı ve temiz şekilde web sitemiz akorpe.com üzerinden apk indir ile yapabilirsiniz.

PUBG MOBILE WALL Yani APK kurmak hiçbir zaman tam güvenli değildir.

APK Videosu

Akorpe.Com Yorumları Bekliyor

PUBG MOBILE WALL HACK, AİMBOT HACK, ÖLÜMSÜZLÜK HİLESİ, GODMODE, ESP


Bu kısımdaki yorumlar PUBG MOBILE WALL HACK, AİMBOT HACK, ÖLÜMSÜZLÜK HİLESİ, GODMODE, ESP için yazılmış yorumlardır. Siz de cihazınıza PUBG MOBILE WALL HACK, AİMBOT HACK, ÖLÜMSÜZLÜK HİLESİ, GODMODE, ESP uygulamasını indirerek hileli oyunları çok daha kolayca indirebilir ve saniyeler içinde yorum yapabilirsiniz.
PUBG MOBILE WALL HACK, AİMBOT HACK, ÖLÜMSÜZLÜK HİLESİ, GODMODE, ESP Uygulaması hakkında değerli yorumlarınızı bekliyoruz.
PUBG MOBILE WALL HACK, AİMBOT HACK, ÖLÜMSÜZLÜK HİLESİ, GODMODE, ESP Uygulaması başta olmak üzere diğer uygulamalara arama bölümünden ulaşabilirsiniz.

Un comentario en "PUBG MOBILE WALL HACK, AİMBOT HACK, ÖLÜMSÜZLÜK HİLESİ, GODMODE, ESP HACK / YENİ HİLE"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir