Hair Challenge APK İndir

2.2.3

com.Upperpik.HairChallenge

0.0/5 Oylar: 255,939
Geliştirici
Rollic Games
Sürüm Numarası
2.2.3
Güncelleme Tarihi
14 Mayıs 2021
Sistem Gereksinimleri
4.4 ve sonrası
Dosya Boyutu
90M
Google Play Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Uygulama Resimleri

APK AÇIKLAMASI

Hair Challenge APK

Hair Challenge APK Devasa bir Saç Mücadelesine hazır mısınız?
Bu, süper uzun, görkemli bir saça sahip olduğunuz bir macera! Bu popüler saç koşucu oyunu tam size göre!

Kötü bir saç kestirmekten nefret mi ediyorsunuz? Ee yapıyor muyuz! Özellikle bu süper eğlenceli Hair Challenge oyununda!
Podyumda yürürken herhangi bir saç renginin örgüsünü toplayın. Muhteşem saçlarınızın kesilmesini önlemek için makaslara, bıçaklara ve diğer tüm keskin engellere dikkat edin!

Android Apk İndir - Apk Uygulama İndir Hair Challenge APK İndir

Saç rengini beğenmedin mi? Ya da bir makyaj mı ihtiyacınız var? Sorun değil, çünkü burası bir kuaför pisti. Topuklu ayakkabılarınızı giyin, kendinize renkli bir saç boyası alın ve çatıda koşmaya başlayın!

Oops! Saçın mı kesildi? Endişelenmeyin, dükkandaki kuaför sizi bekliyor! Muhteşem karakterlerden, saç boyalarından ve saç aksesuarlarından herhangi birini seçmek için kuaför salonunu ziyaret edin ve harika yürüyüş oyununuza başlayın.

Diğer tüm ücretsiz oyunları ve popüler oyunları unutun! Bu en iyi saç koşucu oyunu, zorlu ama süper eğlenceli! Öyleyse gelin topluluğa katılın ve şimdi Hair Challenge oynayın!

Kırmızı Çöp Adam

ÖNERİMİZ:   Anger Of Stick 5 Zombie Apk - Güncel Sürüm 2021**

Güncelleme Notları

Yeni güncelleme ihtiyacınız olan tek şey! Şunları içerir:
- Daha önce hiç görmediğiniz yeni saç stilleri
- Yepyeni arka planlar
- Süper harika müzik
- Güzel yeni oynatıcılar, saçlar ve aksesuarlar

Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S.

Hair Challenge APK Uygulaması için kurulum ayarları. Cihazının Ayarlar uygulamasını aç. Güvenlik seçeneğine dokun. Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini Açık duruma getir.

Hair Challenge APK Dosyası Nasıl Açılır? · Ayarlar > Uygulamalar ve bildirimler > Gelişmiş > Özel uygulama erişimi > Bilinmeyen uygulamaları yükle

Hair Challenge APK Fakat bu işlemi yaparken, Android işletim sistemindeki APK dosyalarını kullanarak iOS işletim sistemine sahip bir cihaza uygulama yükleyemiyorsunuz.

Hair Challenge APK Android işletim sisteminin en dikkat çeken kavramlarından biri APK dosyası nedir? APK uzantılı dosyalar nasıl yüklenir?

Hair Challenge APK dosyasını istediğin yere at fark etmez dosya yöneticisi yada apk manager dan girerek yüklersin.

Hair Challenge APK Ayarlar -> Güvenlik sekmesine girin. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver kutucuğunu işaretleyin. APK dosyasını indirin. APK dosyasını kurun.

Hair Challenge APK Dosyasını akorpe.com üzerinden apk indir butonlarına tıklayıp 5 sn. sonra gelen reklamı geçerek indirebilirsiniz.

Hair Challenge APK İlk olarak telefonunuzun “Ayarlar” bölümüne girin. · “Ayarlar” menüsü açıldıktan sonra, açılan menü içeriğinden bilinmeyen uygulamalara izin veri seçin.

Hair Challenge APK dosyasını en sağlıklı ve temiz şekilde web sitemiz akorpe.com üzerinden apk indir ile yapabilirsiniz.

Hair Challenge APK Yani APK kurmak hiçbir zaman tam güvenli değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir