XPlayer APK indir – Premium **2021**

XPlayer yapımını şimdi sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirin ve müzik listenizi oluşturun. XPlayer Premium versiyonu ile tüm kilitler açık şekilde sizlerle buluşuyor.

4.8/5 Oylar: 1,066,785
Güncelleme Tarihi
09.09.2021
Google Play Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Uygulama Resimleri

APK AÇIKLAMASI

XPlayer APK

XPlayer APK Tüm Formatlar Video Oynatıcısı profesyonel bir kayıttan video oynatma aracıdır. XPlayer APK Bu oynatıcı TÜM video formatlarını, 4K/ ultra HD video dosyalarını destekler ve onları yüksek çözünürlülükle oynatır. Android tablet ve android telefon için en iyi HD video oynatıcılarından biridir. Tüm Formatlar Video Oynatıcısı ayrıca özel videonuzu silinmekten ya da cihazınız başkaları kullandığında görüntülenmekten korur.

XPlayer APK KİLİT ÖZELLİKLER:
● MKV, MP4, M4V, AVI, MOV, 3GP, FLV, WMV, RMVB, TS v.b. dahil TÜM video formatlarını destekler.
● Ultra HD video oynatıcısı, 4K’yı destekler.
● Donanım hızlandırma.
● Özel klasörle videonuzu emniyette tutun.
● Chromecast’ı kullanarak videoları TV’lerde yayınlayın.
● Altyazı indiricisini ve daha fazlasını destekler.
● Altyazı ve ses dosyalarını ayarlayabilirsiniz.
● Gece Modu, Sesi Hızlı Kapatma ve Kayıttan Oynatma Hızı.
● Cihazınızdaki ve SD Kartınızdaki TÜM video dosyalarını otomatik olarak tanımlar.
● Videoları kolayca yönetin ya da paylaşın.
● Ses seviyesini, parlaklığı ve oynatma ilerlemesini kolayca kontrol edin.
● Çoklu oynatma seçeneği: otomatik döndürme, görüntü açısı – rasyo, ekran kilidi v.b.
● Android tablet ve android telefon için hd video oynatıcısı.

Android Apk İndir - Apk Uygulama İndir XPlayer APK indir – Premium **2021**
XPlayer APK

Xplayer Apk Pro

XPlayer tüm formatlar video oynatıcısı, android için tamamen ÜCRETSİZ, basit ve güçlü bir HD video oynatıcısıdır. Video formatların tümü desteklenmektedir. Farklı formatlar için tümü bir arada medya oynatıcısı. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için önerilerinize açığız. [email protected] adresini kullanarak bizimle iletişim kurmaktan lütfen çekinmeyin.

Xplayer Apkpure

XPlayer APK Android cihazlarınızdaki stok video oynatıcı uygulaması, anında video oynatma konusunda oldukça faydalı olsa da, multimedya eğlence deneyimlerinizi daha da geliştirecek gelişmiş ve profesyonel özelliklerden genellikle yoksundur. Bu nedenle, belirli ihtiyaçlarınızı daha fazla karşılayabilecek harici bir video oynatma uygulaması aramak iyi bir fikir olacaktır.

ÖNERİMİZ:   KineMaster Pro Apk - Video Düzenleyici v4.2.0.9810.GP **FULL 2021**

Xplayer Apk Mirror

İlgilenenleriniz için artık XPlayer apk yapımının profesyonel video oynatma uygulamasıyla çalışmanın keyfini çıkarabilirsiniz : Video Oynatıcı Tüm Biçim , mobil cihazlarınızda herhangi bir videoyu oynatmak ve ayrıca oynatma ayarlarında değişiklik yapmakta özgürsünüz. İstediğiniz. Tüm videoları ve cihazlarınızdaki mevcut ayarları destekleyen güçlü oynatma araçlarıyla çalışmanın keyfini çıkarın.

Kapsamlı incelemelerimizle InShot’tan bu harika mobil uygulama hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu ne işe yarıyor?

Burada XPlayer: Video Player All Format, Android kullanıcıları, yalnızca video oynatırken değil, aynı zamanda video kitaplığınızı yönetirken de son derece etkili olan güçlü video oynatma uygulamasına sahip olacaklar. Uygulamayı mobil cihazınızda etkinleştirmeniz yeterlidir ve küçük sorunlarla videoları oynatmaya ve yönetmeye başlayabilirsiniz.

Xplayer Apk Android 4.0

Farklı dosya biçimlerinden tüm videoları oynatmak için uygulamayı kullanın HD’den 4K’ya kadar tüm çözünürlüklerde videoların keyfini çıkarın . Mobil cihazlarınızda sorunsuz oynatma deneyimlerinin keyfini çıkarmak için donanım hızlandırmayı kullanın. Kendi video kitaplığınızı keşfetmek için kullanışlı dosya yöneticisini keşfedin. Önemli ve özel videolarınızı saklamak için özel klasörlerin kilidini açın.

Gerektiğinde videolarınızda altyazı oynatın. Basit ve kullanışlı oynatma araçlarından yararlanın. Kendinizi videolarla meşgul etmeye devam etmek için çeşitli kontrolleri ve ayarlamaları keşfedin. Optimize edilmiş ayarlarla tüm Android cihazlarınızda video oynatın. Liste devam ediyor.

Gereksinimler

Mobil uygulamayla ilgilenenleriniz için, artık tüm Android kullanıcılarının indirip keyfini çıkarabileceği Google Play Store’dan XPlayer: Video Player All Format’ın ücretsiz sürümünü edinebilirsiniz. Ancak, reklamlardan kurtularak ve premium özellikleri etkinleştirerek mobil uygulamadan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, gerçek parayla kilidini açmanız gereken belirli uygulama içi satın alma işlemleri olacaktır.

Xplayer Apk Download

Diğer Android uygulamaları gibi, mobil cihazlarınızın en son donanım yazılımı sürümlerine güncellenmesi de önemlidir; bu, özellikle en son güncellemeler üzerinde çalışırken, sisteminizde tam uyumlu ve daha kararlı uygulamayı etkinleştirir. Ayrıca, XPlayer’a işlevlerini ve özelliklerini tam olarak sağlamak için gerekli olan belirli erişim izinlerini vermeyi unutmayın.

Harika özellikler

İşte uygulamanın sunduğu tüm heyecan verici özellikler:

Tüm kullanıcılar için basit ve erişilebilir uygulama

Başlangıç ​​olarak, XPlayer’daki Android kullanıcıları, sezgisel bir kullanıcı arayüzü ve hepinizin keşfetmesi ve keyfini çıkarması için süper kolay erişilebilir özelliklerle birlikte gelen bu kullanışlı ve ilginç mobil uygulamaya hızlı bir şekilde dahil olabilir. Kullanılabilir videoları aramak için uygulamayı açın, az çabayla oynatmayı seçin ve XPlayer: Video Player All Format’taki oynatma deneyimlerinde kolayca değişiklik yapın.

Tüm video dosya formatlarını destekleyin

Burada XPlayer’da, Android kullanıcıları MKV, MP4, M4V, AVI, MOV, 3GP, FLV, WMV, RMVB, TS vb. dahil olmak üzere tüm video dosyası formatlarını destekleyen güçlü video oynatıcı uygulamasının keyfini çıkarabilir. Sisteminizdeki mevcut tüm videoları ve ses dosyalarını keşfetmek için mobil uygulamayı kullanmaktan çekinmeyin. Ve bu muhteşem multimedya içeriğini mobil cihazlarınızda oynatmaya başlayabilirsiniz.

ÖNERİMİZ:   Alight Motion 3.8.0 Pro Apk - Hızlı İndir 2021**

Videoları tüm çözünürlüklerde oynatın

Tüm video çözünürlüklerini destekleyen uygulama ile ultra HD videolarınızı ve hatta 4K çekimlerinizi etkileyici görsel kaliteyle kolayca oynatabilirsiniz. Tüm yüksek çözünürlüklü videolarınızda tutarlı ve kararlı oynatma deneyimlerinin keyfini çıkarın.

Donanım hızlandırma ile iyileştirilmiş oynatma deneyimleri

İlgilenenleriniz için, artık oynatma deneyimlerini artırmak için XPlayer: Video Player All Format’taki güçlü hızlandırma özelliğini kullanabilirsiniz. Artık uygulama, sisteminizdeki mevcut donanımı tam olarak kullanabilecek, böylece tüm Android cihazlarınızda sorunsuz oynatmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Gizliliğinizi video kasalarıyla koruyun

Ayrıca, mobil uygulamayla çalışırken gizliliğinizi korumak ve önemli videolarınızı saklamak için XPlayer, Android kullanıcılarının tüm önemli videoları kendi özel klasörlerinde tutmasına olanak tanıyan kullanışlı video kasasına sahip olacak.

Videoları TV’ye ve diğer cihazlara yayınlayın

Burada, XPlayer’da Android kullanıcıları, videoları TV’ye ve diğer Chromecast destekli cihazlara yayınlamak için kullanışlı bir mobil uygulamaya sahip olacaklar. Daha büyük ekranlı cihazlara video yayınlamak için uygulamayı kullanmaktan çekinmeyin, böylece yükseltilmiş görsellerin keyfini daha fazla çıkarabilirsiniz.

Tüm videolarınızda altyazı oynatın

Ve herhangi bir video oynatmada akış içeriğinden tam olarak yararlanabilmenizi sağlamak için XPlayer, Android kullanıcılarının herhangi bir videoya altyazı eklemesine izin verir. Burada, yerel depolama alanınıza altyazı indirebilir ve bunları bulmak ve etkinleştirmek için uygulamayı kullanabilirsiniz. Veya çevrimiçi olarak mevcut altyazıları aramak için XPlayer: Video Player All Format’taki altyazı indirme aracını kullanabilirsiniz. İndirmek istediğiniz girişleri seçin ve ilgili altyazılar videolarınızda gösterilecektir.

Açılır pencerelerle videoları oynatın

İlgilenenler için artık XPlayer’dan açılır pencerelerle video oynatmanın keyfini çıkarabilirsiniz; bu, mobil uygulamayı cihazlarınızda çok daha erişilebilir hale getirecek. Burada videoları aramak ve aktif olarak oynatmak için uygulamayı açmanıza gerek yoktur. Tek ihtiyacınız olan, kayan video oynatıcıyı etkinleştirmektir, böylece diğer görevler üzerinde çalışırken aynı zamanda ekrandaki açılır pencerelerde hemen video oynatabilirsiniz. Videolarınızı seçip ekranda istediğiniz yere taşımaktan ve kendi tercihlerinize göre yeniden boyutlandırmaktan çekinmeyin.

Xplayer Apk Full Version

MX Player’ın beğenilerine benzer şekilde, Android kullanıcılarının yalnızca arka planda sesi çalmasına izin veren Arka Plan Video Oynatıcısının mükemmel özelliğine de sahip olacaksınız. Bu, mobil cihazlarınızda müzik videoları izlerken, müzik çalarken veya sesli kitapların keyfini çıkarırken mükemmeldir.

Video oynatmayı iyileştirmek için farklı ayarları etkinleştirin

Artık XPlayer’da bulunan farklı oynatma ayarlarıyla: Video Oynatıcı Tüm Biçim, Android kullanıcıları video oynatmaları için optimize edilmiş ayarları kolayca etkinleştirebilir. Burada videoları, ilginç görsel deneyimler sağlayacak şekilde ayarlanabilir oynatma hızıyla izlemeyi seçebilirsiniz. Videoları düşük ışık koşullarında izlerken görünürlüğünü artırmak için güçlü Gece Modunun kilidini açın. Seslerin çalınmasını hemen durdurmak için Hızlı Sessiz seçeneğini kullanın.

ÖNERİMİZ:   KineMaster Pro Apk - Video Düzenleyici v4.2.0.9810.GP **FULL 2021**

Xplayer Apk Mod

Fiziksel düğmeleri kullanarak oynatma ses seviyesini hızla ayarlayın veya etkileşimli hareketlerle çalışmanın keyfini çıkarın. Bunlar, Android cihazlarınızda parlaklığı ayarlarken ve işlemleri yürütürken de kullanışlı olacaktır. Videolarınız için doğru düzenleri kolayca seçmek için otomatik döndürme özelliğinden yararlanın. Videolarınızı mevcut Android ekranıyla eşleştirmenize izin verecek farklı en boy oranlarını keşfedin. Ve videoları oynatırken yanlışlıkla ekrana dokunmanızı önlemek için kullanışlı ekran kilidini etkinleştirin.

Xplayer Apk Full

Ayrıca, kullanıcıların medya hızını 0,5’ten 2,0’a serbestçe değiştirmelerine izin verilen ve cihazlarında ilginç oynatma deneyimleri sağlayacak olan XPlayer’daki ayarlanabilir oynatma hızı ayarlarıyla çalışırken eğlenin. Optimize edilmiş donanım sayesinde, hem hızlı ileri sarılmış hem de yavaşlamış videolar herhangi bir gecikme olmaksızın tutarlı bir şekilde oynatılacaktır.

Tüm videolarınıza ve ses dosyalarınıza erişin

XPlayer’daki güçlü tarayıcı ile Android kullanıcıları, dosya yöneticisinin mobil cihazlarındaki tüm mevcut videolara ve ses dosyalarına erişmesini kolayca sağlayabilir. Dahili depolama alanınızdaki veya bağlı SD kartlardaki tüm video ve ses dosyalarını tanımlamak için mobil uygulamayı kullanmaktan çekinmeyin. Belirli klasörlere taşımak veya standart yönetim işlemlerini gerçekleştirmek için herhangi bir video ve ses dosyası seçin. Videolarınız için oynatma listeleri ekleyin ve bunları belirli koleksiyonlara koyun. Müzik albümlerini ve sanatçıları kendi klasörlerinde keşfedin. Ve videolarınızı XPlayer: Video Player All Format’ta kolayca paylaşmaktan çekinmeyin.

Tüm cihazlarınız için optimize edilmiş oynatma deneyimleri

Hepinizin XPlayer’ın harika mobil uygulamasının keyfini sonuna kadar çıkarabildiğinizden emin olmak için, Android kullanıcıları artık hem akıllı telefonlarınızda hem de tablet cihazlarınızda çalışmak üzere tasarlanmış optimize edilmiş uygulamayı keşfedebilir. Burada uyumlu uygulama, donanım tarafından sınırlandırılmadan sorunsuz ve tutarlı oynatma deneyimlerinin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Web sitemizde modlu uygulamanın keyfini çıkarın

Ve son olarak, XPlayer’ın harika mobil uygulamasıyla ilgilenenler: Video Player All Format, ancak bunun için premium fiyatları ödemek istemeyenler için, şimdi ücretsiz ve kilitsiz sürümünü alabilirsiniz. Bunun yerine web sitemizdeki uygulama. Burada, tümü ücretsiz olarak sunulacak olan, kaldırılmış reklamlar ve kilidi açılmış premium özelliklerle uygulamanın modifiye edilmiş sürümünü sunuyoruz . Sadece XPlayer Mod APK’sını indirin, verilen talimatları izleyin ve harika uygulamanın ve özelliklerinin keyfini çıkarmaya başlayın.

Duolingo Plus Apk indir Premium Sürüm**2021**

Güncelleme Notları

* Video oynatma için Ayna seçeneğini ekleyin.
* Müzik için albüm ve sanatçı kategorileri ekleyin.
* Destek hızı, müzik için hızlı ileri ve hızlı geri.
* Uzun uzunluktaki ses dosyaları için ilerlemeyi hatırlayın.
* Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.

Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S.

XPlayer APK Uygulaması için kurulum ayarları. Cihazının Ayarlar uygulamasını aç. Güvenlik seçeneğine dokun. Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini Açık duruma getir.

XPlayer APK Dosyası Nasıl Açılır? · Ayarlar > Uygulamalar ve bildirimler > Gelişmiş > Özel uygulama erişimi > Bilinmeyen uygulamaları yükle

XPlayer APK Fakat bu işlemi yaparken, Android işletim sistemindeki APK dosyalarını kullanarak iOS işletim sistemine sahip bir cihaza uygulama yükleyemiyorsunuz.

XPlayer APK Android işletim sisteminin en dikkat çeken kavramlarından biri APK dosyası nedir? APK uzantılı dosyalar nasıl yüklenir?

XPlayer APK dosyasını istediğin yere at fark etmez dosya yöneticisi yada apk manager dan girerek yüklersin.

XPlayer APK Ayarlar -> Güvenlik sekmesine girin. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver kutucuğunu işaretleyin. APK dosyasını indirin. APK dosyasını kurun.

XPlayer APK Dosyasını akorpe.com üzerinden apk indir butonlarına tıklayıp 5 sn. sonra gelen reklamı geçerek indirebilirsiniz.

XPlayer APK İlk olarak telefonunuzun “Ayarlar” bölümüne girin. · “Ayarlar” menüsü açıldıktan sonra, açılan menü içeriğinden bilinmeyen uygulamalara izin veri seçin.

XPlayer APK dosyasını en sağlıklı ve temiz şekilde web sitemiz akorpe.com üzerinden apk indir ile yapabilirsiniz.

XPlayer APK Yani APK kurmak hiçbir zaman tam güvenli değildir.

Akorpe.Com Yorumları Bekliyor

XPlayer APK indir – Premium **2021**


Bu kısımdaki yorumlar XPlayer APK indir – Premium **2021** için yazılmış yorumlardır. Siz de cihazınıza XPlayer APK indir – Premium **2021** uygulamasını indirerek hileli oyunları çok daha kolayca indirebilir ve saniyeler içinde yorum yapabilirsiniz.
XPlayer APK indir – Premium **2021** Uygulaması hakkında değerli yorumlarınızı bekliyoruz.
XPlayer APK indir – Premium **2021** Uygulaması başta olmak üzere diğer uygulamalara arama bölümünden ulaşabilirsiniz.

5 comentarios en "XPlayer APK indir – Premium **2021**"

 1. Abdullah Karataş dice:

  Bu Dahice iyi ve güzel bir uygulama teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim ANKARA’DAN ABDUllah .

 2. Osman Öztürk dice:

  Güzel bir program görüntü kalitesi çok iyi.bunun gibi yüksek görüntü kalitesi olan yok ben aradığımı buldum.Herkese tavsiye ederim hiç düşünmeden indirin böylesini bulamazsınız yapanların ellerine emeğine sağlıkj.tartışmasız süper video uygulaması mükemmel bir video oynatıcı

 3. ŞEREF GÜCÜKKARACA dice:

  Çok güzel ve mükemmel bir video oynatıcısı. Baska bir video oynayici aramaya gerek yok. Hatta telefonda yüklü olani bile kullanma. Ücretli de olsa kullanmaya değer. En kısa zamanda satın alip reklamsiz kullanmaya başlayacam.

 4. Remo Remo dice:

  Gerçekten çok güzel yapanın eline sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir