Bridge Race APK İndir **2021**

2.40

com.Garawell.BridgeRace

0.0/5 Oylar: 21,649
Geliştirici
Supersonic Studios LTD
Sürüm Numarası
2.40
Güncelleme Tarihi
16 Mayıs 2021
Sistem Gereksinimleri
5.0 ve sonrası
Dosya Boyutu
133M
Google Play Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Uygulama Resimleri

APK AÇIKLAMASI

Bridge Race APK

Bridge Race APK oyunuyla kendi renginize ait olan basamakları toplayarak merdivenleri sıraya dizin ve en yükseğe çıkan siz olun. Rakip oyuncularla birlikte bir platformun içindesiniz ve her renkten basamak burada yer alıyor. Yapmanız gereken en yakın noktadaki kendi renginize ait olan basamakları toplamak ve merdiven haline getirmek. Birçok seviye bizleri bekliyor. Para hilesiyle indirebilirsiniz.

Bridge Race Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk Kendi renginize ait günlükleri toplayın, bunları seçtiğiniz bir köprüye yerleştirin. Başkalarının köprünüze inşa etmesine izin vermeyin!

Kendi renginize ait kütükleri toplayın, bunları seçtiğiniz bir köprüye yerleştirin. Başkalarının köprünüze inşa etmesine izin vermeyin!
ÖNERİMİZ:   My Talking Angela 2 Apk 2021 Güncel**

Güncelleme Notları

YENİLİKLER

15 yeni dil eklendi! (Portekizce, İspanyolca, Rusça, Endonezyaca, Malayca, Japonca, Korece, Vietnamca, Almanca, Çince, Türkçe, Fransızca, İtalyanca, Filipince, Hollandaca, Lehçe)
Yeni sahne düzeni ile yepyeni bir oyun deneyimi!
Ses Efektleri açık!
Bonus seviyelerde sürpriz geçidi bulun!

Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S.

Bridge Race APK Uygulaması için kurulum ayarları. Cihazının Ayarlar uygulamasını aç. Güvenlik seçeneğine dokun. Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini Açık duruma getir.

Bridge Race APK Dosyası Nasıl Açılır? · Ayarlar > Uygulamalar ve bildirimler > Gelişmiş > Özel uygulama erişimi > Bilinmeyen uygulamaları yükle

Bridge Race APK Fakat bu işlemi yaparken, Android işletim sistemindeki APK dosyalarını kullanarak iOS işletim sistemine sahip bir cihaza uygulama yükleyemiyorsunuz.

Bridge Race APK Android işletim sisteminin en dikkat çeken kavramlarından biri APK dosyası nedir? APK uzantılı dosyalar nasıl yüklenir?

Bridge Race APK dosyasını istediğin yere at fark etmez dosya yöneticisi yada apk manager dan girerek yüklersin.

Bridge Race APK Ayarlar -> Güvenlik sekmesine girin. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver kutucuğunu işaretleyin. APK dosyasını indirin. APK dosyasını kurun.

Bridge Race APK Dosyasını akorpe.com üzerinden apk indir butonlarına tıklayıp 5 sn. sonra gelen reklamı geçerek indirebilirsiniz.

Bridge Race APK İlk olarak telefonunuzun “Ayarlar” bölümüne girin. · “Ayarlar” menüsü açıldıktan sonra, açılan menü içeriğinden bilinmeyen uygulamalara izin veri seçin.

Bridge Race APK dosyasını en sağlıklı ve temiz şekilde web sitemiz akorpe.com üzerinden apk indir ile yapabilirsiniz.

Bridge Race APK Yani APK kurmak hiçbir zaman tam güvenli değildir.

Akorpe.Com Yorumları Bekliyor

Bridge Race APK İndir **2021**


Bu kısımdaki yorumlar Bridge Race APK İndir **2021** için yazılmış yorumlardır. Siz de cihazınıza Bridge Race APK İndir **2021** uygulamasını indirerek hileli oyunları çok daha kolayca indirebilir ve saniyeler içinde yorum yapabilirsiniz.
Bridge Race APK İndir **2021** Uygulaması hakkında değerli yorumlarınızı bekliyoruz.
Bridge Race APK İndir **2021** Uygulaması başta olmak üzere diğer uygulamalara arama bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir